Siostry Godlewskie z nowym programem. Będą zapowiadać pogodę... nago

Magdalena Barszczak
09.02.2018  12:29
Siostry Godlewskie z nowym programem w 4fun Dance. Zostaną pogodynkami
Siostry Godlewskie z nowym programem w 4fun Dance. Zostaną pogodynkami Fot: youtube.com/4funtvextra

Z pewnością pójdzie im śpiewająco.

To musiało się wydarzyć. Siostry Godlewskie internet zamieniły na telewizję. Już niedługo będzie można je zobaczyć w stacji 4fun Dance. Będą zapowiadać pogodę... nago. Ich debiut już w walentynki.

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, Małgorzata i Esmeralda Godlewskie zostały prezenterkami. „Pogodynki Godlewskie” będzie można oglądać codziennie o godz. 20.00 i 21.00 od 14 lutego

Siostry Godlewskie nago?

Dla tych, którzy zakochali się w śpiewającym duecie, kanał ma niespodziankę. Codziennie o godz. 23.00 stacja będzie pokazywać specjalne wydanie programu "Naga prawda o pogodzie", w którym siostry Godlewskie będą występować bez górnej części garderoby.

Najsłynniejsze obecnie siostry w Polsce zadebiutują w nowej roli. Małgorzata i Esmeralda Godlewskie zagoszczą na naszej antenie! "Pogodynki Godlewskie" to nowy program, w którym siostry Godlewskie przedstawiać będą prognozę pogody z przymrużeniem oka - można przeczytać na youtubowym kanale stacji 4funtvextra. 

Siostry Godlewskie idą jak burza. Mieszkanki Malborka podbiły internet interpretacją piosenki "Pada śnieg". Nagranie zebrało już ponad 2,5 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Media nie mogą o nich zapomnieć i codziennie doszukują się nowych informacji na temat gwiazdek. Ostatnio portale zwróciły uwagę na metamorfozy Małgorzaty i Esmeraldy

Siostry Godlewskie z nowym programem w 4fun Dance:

Zagłosuj

Co sądzisz o nowym programie sióstr Godlewskich?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze