Ogoliła nogi do basenu. Wyjątkowo obrzydliwe WIDEO

Wojciech Kozicki
29.05.2018  11:09
kobieta golenia nóg basen goli nogi na basenie
kobieta golenia nóg basen goli nogi na basenie Fot: Reddit

Pływały tam dzieci i połykały wodę z...

Sikanie w basenie to waszym zdaniem najgorszy koszmar? W takim razie poznajcie pewną otyłą kobietę odpoczywającą w hotelu na Florydzie. Golenie nóg w basenie przyprawi was o mdłości.

Jak podaje dailymail.co.uk, rozsiadła się na krawędzi basenu. Niespodziewanie wyjęła maszynkę do golenia i zaczęła "skrobać" swoje masywne nogi nad powierzchnią wody.

Problem z depilacją

Nie przeszkadzały jej dzieci w basenie, które beztrosko pluskały się u jej stóp. Kontynuowała golenie nóg i raz za razem opłukiwała maszynkę w wodzie, by pozbyć się zbędnego owłosienia.

Internauci w komentarzach piszą, że kobieta zachowała się jak zwierzę. Zwracają uwagę, że pływający ludzie niechcący połykają wodę z basenu. W tym wypadku w ich żołądkach mogą znaleźć się ogolone włosy z nóg tej kobiety. Problem byłby większy, gdyby się zacięła, a krew dostała się do wody.

Kupa problemów na basenie

Także w Polsce ludzie nie potrafią zachować się na basenie i nie chodzi tylko o sikanie do wody. W 2017 roku pływalnia Aqua w Lublinie musiała zostać zamknięta. Jeden z klientów zrobił „dwójeczkę” do wody.

ZOBACZ TEŻ: Utonęła w basenie z kulkami

Gruba kobieta goli nogi w basenie. Najobrzydliwszy film roku?

Zagłosuj

Zdarzyło ci się sikać do basenu?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze