Ksiądz i powóz z porsche. Ciągnęły go dzieci [WIDEO]

Wojciech Kozicki
14.11.2018  11:46
Współczesne niewolnictwo i wykorzystywanie dzieci? Ksiądz w porsche ciągnięty przez dzieci
Współczesne niewolnictwo i wykorzystywanie dzieci? Ksiądz w porsche ciągnięty przez dzieci Fot: Youtube.com

Ksiądz z parafii na Malcie widocznie pieniądze ma, a Kościół działa tam „na bogato”. Okazało się, że duchowny ma bardzo drogi samochód – porsche Boxster S drugiej generacji. Chciał widocznie oszczędzić spalanie i urządził z porsche powóz. Ciągnęły go dzieci.

Jak podaje autokult.pl, maltański ksiądz przemierzał ulice Żebbuġa w luksusowym Boxsterze. Kilkadziesiąt dzieci niczym niewolnicy ciągnęło kabriolet. Aby duchowny nie zmókł, obok samochodu szły osoby z parasolami.

Samochód księdza

Wokół samochodu maszerował tłum ludzi. Nikt nie zareagował na takie traktowanie dzieci. 47-letni ojciec John Sultana jest zdziwiony, że wylała się na niego fala hejtu.

Dziennikarze „Times Malta” dotarli do księdza. Twierdzi, że nie zrobił niczego złego. Uważa, że krytykujący go internauci nie są w porządku.

Czy Sultana zainspirował się duchownym z Polski? Boże Ciało w Pszczynie w 2018 roku stało się sławne za sprawą księdza, który prowadził procesję w Mazdzie. W parafii pod wezwaniem Świętej Jadwigi Śląskiej wierni maszerowali w upale, a ksiądz przemieszczał się w czerwonym roadsterze.

ZOBACZ TEŻ: Ile Kościół kosztuje Polaków? Zaskakujące kwoty

Ksiądz w porsche i zaprzęg z dzieci:

Przeczytaj więcej
Komentarze