Znana sieć sklepów z butami znika z Polski. Szokujące promocje!

Wojciech Kozicki
27.06.2018  12:04
aldo likwidacja zamknięcie koniec
aldo likwidacja zamknięcie koniec Fot: East News/ANDRZEJ STAWINSKI/REPORTER

Szykują się walki klientów o tanie buty?

Aldo zamknięte- to koniec tej marki nad Wisłą. Sieć sklepów z butami Aldo znika z Polski. Była obecna w największych galeriach handlowych w kraju, ale w ciągu następnych kilku miesięcy nastąpi całkowite zamknięcie. Jak informuje elle.pl, marka obuwnicza, której dystrybutorem jest Alshaya Group, zamierza sprzedać towar przed zniknięciem z rynku. Szykują się promocje i wyprzedaże w sklepach stacjonarnych.

Koniec Aldo w Polsce - zamknięcie, likwidacja

Przykładowo, butik Aldo w obiekcie Galeria Magnolia (Wrocław) już zniknął. Dodatkowo, zatowarowanie obejmuje zaledwie 1/3 powierzchni niektórych sklepów. Nie wydano jednak jeszcze oficjalnego komunikatu w sprawie zamykania sklepów Aldo po 13 latach obecności w Polsce. Elle.pl wnioskuje jednak, że wyprzedaże muszą świadczyć o likwidacji sklepów. 

ZOBACZ TEŻ: Walka o karpia w Lidlu. Nowa polska tradycja

Tanie buty - obniżki, promocje, wyprzedaże

Ceny promocyjne to nawet -70 procent zniżki. Sandały i buty na obcasie w Aldo w Galerii Krakowskiej można kupić przecenione o 30 procent. Jeśli ktoś chce kupić skórzane męskie buty za 40 zł, to może być jedyna okazja.

Zamknięcie Aldo to spore zaskoczenie. Businessinsider.com.pl przypomina, że w 2017 roku sieć sklepów otwierała nowe butiki, a wiele było modernizowanych. Przykładowo, we wrześniu 2017 roku otwarto butik w Galerii Północnej, a ma on zniknąć  w połowie sierpnia 2018. Złote Tarasy w Warszawie już w maju zostały bez Aldo

Alshaya Group to również takie marki jak Topshop, Dorothy Perkins i River Island. Wszystkie już zniknęły z polskiego rynku. Produkty Aldo będą prawdopodobnie dostępne nadal w sklepach internetowych takich jak Zalando i eObuwie.

ZOBACZ TEŻ: Tanie kurczaki w Netto. Wielka bitwa, klienci wpadli w szał

Zagłosuj

Czy kupiłeś kiedyś buty w Aldo?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze