Biedronka idzie na całość. Niektóre sklepy są już czynne całą dobę

Magdalena Kulej
23.02.2018  11:33
Biedronka czynna całą dobę
Biedronka czynna całą dobę Fot: East News

Klienci wydają się być zadowoleni z możliwości zakupu piwa w środku nocy.

Po ostatnich doniesieniach dotyczących przedłużenia godzin otwarcia sklepów Biedronka, sieć postanawia zrobić kolejny krok naprzód. Jak podaje portal finanse.wp.pl, mieszkańcy Białegostoku natrafili na ulotki informujące o możliwości wizyty w dyskoncie przez całą dobę.

Od 22 lutego zakupy o każdej porze dnia i nocy można zrobić w trzech sklepach w mieście: przy ul. Ryskiej 1, Wyszyńskiego 21 oraz Ogrodniczki 2. Na taki pomysł z optymizmem zareagowali internauci.

Bardzo dobrze, w Lublinie poproszę całodobowy market jakiś. Kilkaset tysięcy mieszkańców i w nocy nie da robić się zakupów, bo Tesco teraz zamykają o północy, a było całodobowe. Inni zamykają się o 21-22 – pisze Marta. (finanse.wp.pl)

I super, już się nie mogę doczekać, kiedy polecę po browary – dodaje Adrian. (finanse.wp.pl)

Bardzo rozsądna decyzja Portugalczyka, dostosował się do ustawy. Niedziela wolna, ustawa spełniła swoją rolę. Tylko w niedzielę trzeba spać, spać i jeszcze raz spać, żeby być wypoczętym w poniedziałek. I tak na okrągło - komentuje Leon. (finanse.wp.pl)

Biedronka
Biedronka Fot: facebook.com - NSZZ Solidarność 80 w Jeronimo Martins Polska S.A.-"Biedronka"

Dla klientów, przez klientów

Choć spekuluje się o związku nowej decyzji Jeronimo Martins Polska z obowiązującą od marca ustawą, przedstawiciele spółki stanowczo zaprzeczają.

Ta decyzja nie ma żadnego związku z ustawą o wolnych niedzielach, a wydłużenie godzin otwarcia sklepów dotyczy dni powszednich, od poniedziałku do piątku – powiedziała w rozmowie z „Wirtualną Polską” Barbara Tokarz z Jeronimo Martins Polska. (finanse.wp.pl)

Godziny pracy białostockich sklepów uległy przedłużeniu ze względu na ich położenie. Jak tłumaczy Tokarz, to miasto przygraniczne, a przyjezdni klienci często odwiedzają sklepy w niestandardowych godzinach. 

Pracownicy Biedronki mogą w tym czasie liczyć na dwie krótkie przerwy. Piętnaście minut odpoczynku przewiduje się od 23:30 do 00:15 i od 5:45 do 6:15. 

Zagłosuj

Czy Biedronka powinna rozszerzyć działalność 24h na całą Polskę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze