Słynni polscy geje reklamują szczoteczki do zębów. Gorąca sesja zdjęciowa

Wojciech Kozicki
13.03.2018  12:56
Pasta do zębów i szczoteczka geje
Pasta do zębów i szczoteczka geje Fot: East News/Value Stock Images

Promują zestaw "dla niego i dla niego".

Jakub i Dawid są parą. Zasłynęli m.in. pikantnym teledyskiem świątecznym, w którym mężczyzna migdalił się ze świętym Mikołajem. Głośno zrobiło się także o nich za sprawą coveru przeboju zespołu Roxette. Postanowiono w końcu wykorzystać ich marketingowy potencjał.

Jak podaje noizz.pl, firma Foreo wprowadziła na rynek soniczne szczoteczki do zębów. Można je również kupić w limitowanej edycji podarunkowej "His&His". Jest dedykowana parom homoseksualnym. Twarzami kampanii reklamowej zostali Jakub Kwieciński i Dawid Mycek.

sławni geje w Polsce 2

Całusy na planie

Panowie chwalą sobie działania marketingowe Foreo. Nie ukrywają swojego zdziwienia tak odważną jak na polskie realia akcją.

Postawa firmy Foreo w normalnym kraju byłaby czymś normalnym, ale biorąc pod uwagę polskie warunki, to na początku przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Wiele firm w Polsce żyje dzięki tęczowym pieniądzom, ale udaje ten fakt za niebyły i oficjalnie nie chce być łączona z naszym środowiskiem, więc to naprawdę piękna odmiana i mamy nadzieję, że przykład z Foreo wezmą także inne podmioty – powiedział Kwieciński. (noizz.pl)

W sieci pojawił się w film, w którym można zobaczyć kulisy sesji zdjęciowej z Jakubem i Dawidem. Najwyraźniej dobrze bawili się na planie. Znani geje w materiale wideo wkładają sobie do ust szczoteczki, całują się, a nawet pozują jakby uprawiali seks.

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy popierasz związki homoseksualne?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze