Sławomir w reklamie znanej marki. Znów „czuć piniądz”

Wojciech Kozicki
05.04.2018  14:15
Sławomir Zapała w teledysku Megiera
Sławomir Zapała w teledysku Megiera Fot: Youtube.com/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo

Gwiazdor rock polo został twarzą kampanii reklamowej.

Sławomir, autor hitu „Miłość w Zakopanem”, znów zarobi sporo pieniędzy i nie na darmo nosi koszulkę z napisem „czuć piniądz”. Jeszcze niedawno miał budować dom za zarobione miliony złotych ze swojego przeboju, a tu już szykuje się kolejny zastrzyk gotówki. Został gwiazdą kampanii reklamowej sieci sklepów RTV i AGD Max Elektro.

W chwili obecnej Sławomir jest niekwestionowaną gwiazdą, a jego koncerty przyciągają tłumy fanów muzyki. Chcemy wykorzystać gorący czas i fakt, że jest obecnie na absolutnym topie – powiedziała właścicielka firmy Galicja Tomasze, do której należą sklepy Max Elektro Ewa Tomaszek. (gwiazdy.wp.pl)

Sławomir Zapała w spocie radiowym zachęca klientów do szaleństwa we wspomnianych sklepach. Nie mogło zabraknąć także popularnej piosenki o polewaniu się szampanem.

Rock polo i wizerunek Sławomira

Jak podaje serwis gwiazdy.wp.p, pierwsza część kampanii z gwiazdą rock polo potrwa do 24 kwietnia. Na tym jednak współpraca zapewne się nie skończy, bo wizerunek artysty został wykupiony przez markę na rok.

Serwis wirtualnemedia.pl podaje, że spot przygotowała agencja Jump Media. Za zakup mediów odpowiada agencja Mediacore. W planach są także aktywności w punktach sprzedaży i w internecie. Wykonano także sesję zdjęciową. Jak podaje marketingprzykawie.pl, jej autorką jest Marta Wojtal.

ZOBACZ TEŻ: Takim samochodem jeździ Sławomir

Reklama Max Elektro ze Sławomirem:

Sławomir i "Megiera":

Zagłosuj

Czy słuchasz muzyki Sławomira?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze