Lider Bayer Full zszokowany wysokością emerytury. ”Nie ściskaj pośladków”

Wojciech Kozicki
21.07.2018  22:55
Sławomir Świerzyński Bayer full kariera zarobki pieniądze emerytura ZUS hity przeboje
Sławomir Świerzyński Bayer full kariera zarobki pieniądze emerytura ZUS hity przeboje Fot: East News/VIPHOTO

Zdradził też, ile potrwa jeszcze jego kariera.

Zespół Bayer Full zna każdy. Ma na koncie prawdopodobnie największe przeboje i hity disco polo w historii takie jak m.in. „Majteczki w kropeczki” (także po chińsku) i „Wszyscy Polacy”. Dodatkowe zyski przynosi także kariera w Chinach. Lider zespołu Sławomir Świerzyński na zarobki z koncertów i ZAIKS-u pewnie nie może narzekać. Marzy mu się wysoka emerytura?

W „Super Expressie” zdradził, że otrzymał pismo z ZUS. Ujawnił również, jaka będzie wysokość jego emerytury – 386 złotych.

ZUS po 37 latach płacenia wymaganych stawek gwarantuje mi 386 zł emerytury. Nie mogłem w to uwierzyć. Moja żona się śmiała, że nawet łódki nie zatankuję za te pieniądze, nie mówiąc już o samochodzie. Według ustawy jeśli nie osiągam 700 złotych, to i tak je dostanę, co nie zmienia faktu, że państwo robi sobie z nas żarty – powiedział w rozmowie z SE.pl.

Czy Świerzyński ma prawo narzekać na wysokość emerytury? Internauci twierdzą, że nie.

Sam dla siebie jest pracodawcą, jak wpłacał najniższe składki na ZUS, bo mu było szkoda, to teraz niech nie beczy – uważa Bożena. (Facebook.com/TO WIDEO)

Proszę tylko, niech powie ile oficjalnie zgłasza do ZUS i jakie odprowadza składki, bo to wiele wyjaśni. Sam z siebie robi kretyna, bo opływa w bogactwo. Powinien siedzieć cicho, żeby ktoś go nie sprawdził – uważa Andrzej. (Facebook.com/Radio EMI)

Jak płaciłeś śmieszne składki to masz wypracowaną emeryturę i nie ściskaj pośladów – skokmentował Mariusz. (Facebook.com/Radio EMI)

Gwiazda disco polo zadeklarowała także, że będzie pracowała do końca życia. Świerzyński jest jednak oburzony, że np. sędzia otrzyma 12 tys. złotych emerytury, a on musi płacić na to podatki.

Wokalista disco polo jest ostatnio aktywny w mediach, a jego kolejne wypowiedzi rozpalają internet. Niedawno rozpoczął wojnę ze Sławomirem i zarzucił mu oszukiwanie fanów poprzez piosenkę "Miłość w Zakopanem". Przyznał się także w programie "Skandaliści", że był molestowany przez geja pedofila.

ZOBACZ TEŻ: Zarobki Sławomira. Tyle zarobił za "Miłość w Zakopanem"

Zagłosuj

Czy słuchasz Zenona Martyniuka?

Liczba głosów:

Bayer Full - "Jedno Niebo" teledysk

Przeczytaj więcej
Komentarze