Reklamówka z Żabki, która przywraca nadzieję. Niesamowite odkrycie w hospicjum

Magdalena Kulej
19.04.2018  09:57
Reklamówka
Reklamówka Fot: Grzegorz Banaszak/East News

"Nie wierzę, że to przypadek" - mówi dyrektorka ośrodka. 

We wtorek wieczorem w słupskim hospicjum pracownice znalazły reklamówkę, w której ukryto prawdziwa fortunę. Darczyńca pozostał anonimowy.

Jak podaje „Radio Gdańsk”, 17 kwietnia około godz. 21.00 pracownica Hospicjum Miłosierdzia Bożego dostrzegła pod stołem przy wejściu do budynku tajemniczą reklamówkę z Żabki.

To była zwyczajna, prosta reklamówka, ale nie było żadnej informacji. Może jakąś drobną informacją było Pismo Święte, które leżało wyżej, na stoliku. W środku była kartka z zaznaczonym fragmentem podziękowania. Nie wierzę, że to przypadek – powiedziała Teresa Jerzyk, dyrektor Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Słupsku. (radiogdansk.pl)

W niepozornej reklamówce znajdowało się ponad 100 tys. złotych i ok. 2 tys. euro. Pielęgniarki nie mogły uwierzyć w swoje znalezisko. Natychmiast poinformowały o tym policję.

ZOBACZ TAKŻE: Bezdomny znalazł na lotnisku dwa worki pieniędzy

Funkcjonariusze zabezpieczyli pieniądze. Jeżeli ich właściciel się nie znajdzie, torba z zawartością wróci do hospicjum. A tam bardzo by się przydały. 

Wierzę, że te pieniądze do nas wrócą. Wtedy pewne nasze życzenia by się spełniły. Chcielibyśmy, aby w hospicjum były cztery pokoje jednoosobowe – dodała Jerzyk. (radiogdansk.pl)

Na terenie hospicjum jest monitoring, ale kamery były akurat niesprawne. Z relacji osób gości hospicjum wynika jednak, że w miejscu, gdzie znaleziono pieniądze, siedziała wcześniej starsza para.

Zagłosuj

Czy sądzisz, że właściciel się znajdzie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze