Szok w samolocie. Tancerki zasmrodziły cały pokład [WIDEO]

Wojciech Kozicki
02.11.2018  13:32
Afera w samolocie - smród na pokładzie
Afera w samolocie - smród na pokładzie Fot: Youtube.com/MY NEWS TV

Skandal w samolocie. Na szczęście lądowanie awaryjne nie było konieczne. Pasażerowie samolotu China Southern Airlines mieli jednak nieprzyjemne doznania, a wideo z pokładu trafiło do internetu.

28 października w samolocie lecącym z Nanning do Harbin doszło do przykrego incydentu. Podróżni poczuli smród. Okazało się, że to wina tancerek, które zdjęły skarpety. Obie kobiety trzymały nogi w górze na stoliku przymocowanym do fotela.

Przepocone stopy w samolocie

Jak podaje MY NEWS TV, załoga samolotu została poproszona przez pasażerów o interwencję. Jednak tancerki nie chciały współpracować. Twierdziły, że muszą trzymać stopy w górze, bo nabawiły się kontuzji na zajęciach baletu. Nie chciały się przesiąść, ani założyć butów, a pozostałych pasażerów oskarżyły o bezduszność.

Żydzi w samolocie

Niektórym w samolocie przeszkadzają śmierdzące stopy, a innym… kobiety. Ortodoksyjni Żydzi wywołali skandal w samolocie linii El Al. Obok nich siedziały 2 kobiety. Panowie z powodu swojego wyznania nie mogli siedzieć obok płci przeciwnej. Nie mogli też rozmawiać z obsługą samolotu, bo to również były kobiety.

ZOBACZ TEŻ: Nie pozwolili jej wnieść chomika do samolotu, więc go...

Śmierdzące stopy w samolocie:

Przeczytaj więcej
Komentarze