Na scenę zapraszał „napaloną” i „panią od seksu”. I tak został prezydentem

Magdalena Kulej
22.10.2018  15:04
Na scenę zapraszał „napaloną” i „panią od seksu”. I tak został prezydentem
Na scenę zapraszał „napaloną” i „panią od seksu”. I tak został prezydentem Fot: twitter.com/styszka

Pierwsza tura wyborów samorządowych za nami. W niedzielę o godzinie 21 poznaliśmy pierwsze wyniki sondażowe. Wśród wielkich wygranych znalazł się prezydent Legionowa Roman Smogorzewski, który nie tak dawno zasłynął nietypowym poczuciem humoru.

Jest z tobą kłopot, bo jesteś trochę za ładna (...), masz wiele innych walorów i kompetencji, ale jak zacznę za bardzo, to wiesz... moja żona w ogóle nie jest zazdrosna, typowa kobieta - m.in. takie słowa padały z ust starającego się o reelekcję prezydenta Legionowa Romana Smogorzewskiego. Seksistowskie żarty jednak nie przeszkodziły. Według informacji „Gazety Powiatowej”, Roman Smogorzewski wygrywa w pierwszej turze.

ZOBACZ TEŻ: Prezydent Legionowa dał seksistowskie "show”. Internauci: „Mój 9-letni york ma więcej klasy”

Wyniki szczątkowe opracowano na bazie dostępnych na chwilę obecną danych z 9 na 24 komisji obwodowych. Wynika z nich, że urzędujący prezydent Legionowa zapewnił sobie w niedzielę kolejną kadencję. Miał zdobyć 63,8% głosów. Na kolejnych miejscach uplasowali się Andrzej Kalinowski 26,5%, Bogdan Kiełbasiński 13,3% i Andrzej Łyszkowski 3,3%.

Smogorzewski, o którym zrobiło się głośno po jego nietypowej prezentacji kandydatek na radne, tłumaczył, że padł ofiarą ataku medialnego. Jego zdaniem seksistowskie wypowiedzi były wyrwane z kontekstu, a media miały próbować wplątać go w afery gospodarcze.

Przeczytaj więcej
Komentarze