Wygląda jak Kim Kardashian. Za jeden post na Instagramie inkasuje nawet 5 tys. zł

Magdalena Barszczak
01.03.2018  16:22
Sobowtórka Kim Kardashian szaleje na Instagramie. Za jeden post płacą jej nawet 5 tys. zł
Sobowtórka Kim Kardashian szaleje na Instagramie. Za jeden post płacą jej nawet 5 tys. zł Fot: Instagram.com/erin_budina

Kiedyś mieszkała w samochodzie.

Erin Budina została gwiazdą Instagrama. W tym medium społecznościowym obserwuje ją 315 tys. fanów. Czym sobie na to zasłużyła? Marząca o bogactwie i luksusach 24-latka to sobowtórka Kim Kardashian.

Podobieństwo do amerykańskiej celebrytki z pewnością przełożyło się na wyniki finansowe Walijki. Na jednym poście jest w stanie zarobić nawet 1000 funtów (4700 zł). Erin w sieci pokazuje głównie ubrania i kosmetyki i oczywiście swoje ponętne ciało.

Erin Budina
Erin Budina Fot: Instagram.com/erin_budina

Jacht, lamborghini, rolex

Nie zawsze jednak było łatwo. Jak donosi ladbible.com, Brytyjka już jako 22-latka wyprowadziła się od rodziców do Londynu. Mieszkała wtedy w aucie, miała 100 funtów (470 zł) w kieszeni i głowę pełną pomysłów, jak prowadzić swój profil na Instagramie. Wiedziała, że jeśli rozegra to dobrze, wkrótce wstąpi do "klubu milionerów". 24-latka powoli realizuje swój cel.

Za pierwsze zarobione pieniądze poprawiła sobie pośladki. Jednak wiele jeszcze przed nią. Marzy o pięknym domu w Londynie, jachcie, różowym lamborghini, rolexie i ekskluzywnych gadżetach.

Jeśli w wieku 30 lat nie będę warta 10 milionów funtów, to się załamię - mówiła w rozmowie z BBC. (ladbible.com)

Planuje też wyjść za mąż za koszykarza lub rapera i mieć dużo dzieci.

Sobowtórka Kim Kardashian szaleje na Instagramie:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze