Spleśniałe bułki w Biedronce. Producent nie stwierdził nieprawidłowości

Magdalena Kulej
18.07.2018  21:09
Spleśniałe bułki w Biedronce. Producent nie stwierdził nieprawidłowości
Spleśniałe bułki w Biedronce. Producent nie stwierdził nieprawidłowości Fot: facebook.com/BiedronkoweCuda:D

Klienci sklepu są oburzeni.

Spleśniałe pomidory i babeczki w sklepach sieci Biedronka – o tym już się mówiło. Wierni klienci zdążyli już wybaczyć popularnemu dyskontowi głośne wpadki, a tymczasem w sieci znów opublikowano niepokojące zdjęcia.

ZOBACZ TEŻ: Biedronka: czy sklepom grozi zamknięcie?

Biedronka – pleśń na pieczywie

Klientka jednej z poznańskich Biedronek udostępniła na Facebooku fotografie zafoliowanych bułek do hot dogów porośniętych zieloną pleśnią. O sprawie informuje Fakt.pl.

Jak się okazuje, problem nieświeżych bułek nie był odosobnionym przypadkiem. Na relację oburzonej klientki szybko zareagowała inna internautka i też podzieliła się zdjęciem spleśniałego pieczywa. To wystarczyło, by pod postem posypały się kolejne skargi.

My ostatnio kupiliśmy bułki paczkowane, dopiero dzień później zauważyłam, że tydzień po terminie – napisała jedna z klientek. (facebook.com/BiedronkoweCuda:D)

Ja kupiłam ser, data jeszcze była dobra, a obrastał pleśnią – dodała kolejna. (facebook.com/BiedronkoweCuda:D)

biedronka-bulki
biedronka-bulki Fot: Screen, facebook.com/BiedronkoweCuda

O komentarz w sprawie redakcja Faktu poprosiła menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A., Justynę Rysiak.

Przyczyną pojawienia się pleśni w artykule mogło być mikrorozszczelnienie opakowania. Niestety brak: opakowania, które można poddać analizie, nr partii i daty przydatności do spożycia produktu nie pozwala na pełne zweryfikowanie tego przypadku – mówi. (fakt.pl)

Jak zapewnia Rysiak, do Biura Obsługi Klienta nie wpłynęła w ostatnim czasie żadna reklamacja dotycząca spleśniałych bułek. A to błąd, bo klient, który kupił wadliwy produkt i zgłosił sprawę pracownikowi danego sklepu, może odzyskać pieniądze lub wymienić towar.

Mimo braku skargi w sprawie bułek, po medialnych doniesieniach, sprawę skierowano do producenta bułek. Ten jednak nie stwierdził żadnych nieprawidłowości.

ZOBACZ TEŻ: Atak szaleńca w Biedronce. Nosiciel HIV pluł krwią i dźgał nożem

Zagłosuj

Zdarzyło ci się zakupić wadliwy produkt?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze