Sześciu strażaków zgwałciło nastolatkę. Nagranie opublikowali w internecie

Karol Decka
08.01.2018  10:09
Sześciu strażaków zgwałciło nastolatkę. Nagranie opublikowali w internecie
Sześciu strażaków zgwałciło nastolatkę. Nagranie opublikowali w internecie Fot: Pixabay.com

Wideo znalazła matka dziewczyny.

Funkcjonariusze z miasta Strasburg w stanie Wirginia usłyszeli zarzuty dotyczące seksu z nastolatką. Grupa mężczyzn miała dopuścić się gwałtu na 17-latce w remizie strażackiej, a następnie u jednego z oskarżonych. „Relację” z tego wydarzenia opublikowano w internecie za pomocą aplikacji Snapchat.

Według zeznań dziewczyny, stosunek z co najmniej jednym mężczyzną odbył się bez jej zgody – podaje amerykańska telewizja fox5dc.com.

Jak podaje telewizja fox5dc.com, nagranie dotarło do burmistrza, który natychmiast przekazał sprawę policji. Wideo zobaczyła również matka pokrzywdzonej, a dostarczone przez nią zdjęcia ekranu mają pomóc w śledztwie.

Jak wynika z dostępnych informacji, nastolatka na filmie wygląda na zastraszoną i odurzoną. Niewykluczone, że udział w stosunku nie był dobrowolny. Sprawcy mają od 21 do 36 lat.

Straż w Strasburgu
Straż w Strasburgu Fot: Google Maps / M Hall

Rok więzienia i grzywna

Pomimo przypuszczeń, strażakom nie postawiono zarzutów związanych z tym przestępstwem. Na tym etapie śledztwa oskarżono ich o deprawację małoletniej osoby, czyli dobrowolne zbliżenie seksualne osoby dorosłej z osobą w wieku od 15 do 17 lat.

Mężczyznom grozi za to rok więzienia oraz kara pieniężna wynosząca 2,5 tysiąca dolarów (8,6 tys. złotych). Nie są znane szczegóły, ponieważ dla dobra śledztwa policjanci nie informują mediów o swoich poczynaniach, a dziennikarze nie mają wstępu na posiedzenia sądu.

Zagłosuj

Czy kara za to przewinienie jest właściwa?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze