Emerytka złowiła rybę większą od siebie. Skończyła marnie

Wojciech Kozicki
15.03.2018  13:32
Kobieta złowiła gigantyczną rybę
Kobieta złowiła gigantyczną rybę Fot: Facebook.com/Lancelin

Zażarta walka i krew na pokładzie.

Brytyjska emerytka Sue Elcock wybrała się do australijskiego Perth, by pomoczyć kija i złowiła gigantyczną rybę. Zapewne nie spodziewała się, że rodzinne wędkowanie zakończy się takim sukcesem. Jak podaje dailymail.co.uk, za sprawą swojej zdobyczy stała się sławna na całym świecie.

Ryba wychyliła łeb ponad powierzchnię wody. Była wielkości kanapy – powiedziała Elcock. (dailymail.co.uk)

68-letnia mieszkanka Lilleshall poczuła nagle szarpnięcie. Na haczyku miała potężnego bassa. Był większy od niej i ważył 62 kilogramy. Po 40-minutowych zmaganiach morska bestia trafiła na łódź. To nie był koniec walki.

Rekordowo wielka ryba
Rekordowo wielka ryba Fot: Facebook.com/Lancelin

Rekordowy połów w Polsce

Bass nie zamierzał się poddać. Jego obezwładnienie i oprawienie trwało 2 godziny. Seniorce pomagali syn Simon oraz jego żona Michelle. W sieci pojawiło się zdjęcie zmasakrowanej ryby i zakrwawionego pokładu.

Olbrzymie ryby można złowić także w Polsce. W 2017 roku wyciągnięto z Wisły gigantycznego suma. Miał ponad 2 metry długości. Imponować może również jego wiek. To jedna z rekordowych ryb tego gatunku złapanych w Polsce. Jeśli jednak ktoś szuka większych emocji, może zapolować w Rosji na zmutowane szczupaki.

Tak emerytka wyciągała olbrzymią rybę:

Na tym filmie widać jak skończyła złowiona ryba:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy łowisz ryby?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze