Kultowy kebab zamknięty. W tle przemoc, brak higieny i zepsute mięso

Wojciech Kozicki
13.02.2018  11:18
Super kebab zamknięty
Super kebab zamknięty Fot: Pixabay.com

Jeden z pracowników opowiedział o tym, co się działo w lokalu.

Zła wiadomość dla wielbicieli lubelskiego kebabu prowadzonego przez Super Zbieracza. Jak podaje lublin112.pl, Super Kebab został zamknięty w trybie natychmiastowym po kontroli sanepidu, ponieważ wykryto szereg nieprawidłowości.

Grzegorz Iżycki, czyli Super Zbieracz, kojarzony jest ze zbieraniem puszek i butelek. 8 stycznia 2018 roku, po ponad dekadzie takiej pracy, otworzył biznes przy ulicy Jasnej 7. Jak informuje WP.pl, wcześniej współpracował z lokalem sieci "Prawdziwy Kebab u Prawdziwego Polaka"

Kooperacja zakończyła się w atmosferze skandalu. Na początku stycznia twórca sieci Jerzy Andrzejewski zabrał głos w sprawie. Ostrzegł przed stołowaniem się w lokalu przy ulicy Jasnej.

Prawdziwy Kebab u Prawdziwego Polaka
Prawdziwy Kebab u Prawdziwego Polaka Fot: Facebook.com/Prawdziwy Kebab u Prawdziwego Polaka

Znęcanie się nad matką

Jak podaje lublin112.pl, problemem okazała się higiena pana Grzegorza, a raczej jej brak. Stał za ladą w tym samym ubraniu, w którym szukał butelek i puszek. Nie miał również badań sanitarno–epidemiologicznych. 

Szyld się zmienił, ale stare problemy pozostały. Do lublin112.pl zgłosił się jeden z pracowników Super Kebabu. Okazało się, że jedzenie było przewożone w tym samym opakowaniu co surowiec wtórny.

Mięso przez kilka dni stało na podłodze w wiadrach, gdy zaś zaczęło wydzielać nieprzyjemny zapach, zostało zamrożone w celu ponownego wykorzystania. Wiadomo, ocet i przyprawy zrobią swoje - powiedział anonimowy pracownik (lublin112.pl).

Wspomniany serwis poinformował również, że Super Zbieracz otrzymał wyrok w zawieszeniu za znęcanie się nad swoją matką. Pojawiły się też oskarżenia o napastowanie kobiet w lokalu. Jeden z jego pracowników miał być dźgnięty nożem przez Iżyckiego.

Super Zbieracz na swoim Facebooku poinformował, że Super Kebab jest zamknięty z powodu remontu. Zapowiedział również otwarcie kolejnego lokalu

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy jadałeś kiedyś w Super Kebabie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze