Wokalista disco polo molestowany. Padł ofiarą znanej osoby

Wojciech Kozicki
16.04.2018  09:53
disco polo zdjęcie koncert bayer full
disco polo zdjęcie koncert bayer full Fot: East News/Piotr Korczak/REPORTER

Artysta zdradził, że padł ofiarą homoseksualisty.

Może nie każdy kojarzy kim jest Sławomir Świerzyński, ale każdy zna jego twórczość. To lider zespołu disco polo i twórca takich hitów jak „Majteczki w kropeczki” oraz „Wszyscy Polacy". To jednak nie tylko miliony sprzedanych płyt i kariera w Chinach. Wokalista zdradził mroczny sekret. Jak podaje polsatnews.pl, był molestowany.

Świerzyński w wywiadzie dla Polsat News w programie "Skandaliści" powiedział, że padł ofiarą molestowania. Wydarzyło się to, gdy był dzieckiem.

ZOBACZ TEŻ: Stawki zespołów disco polo w Polsce

Osoba publiczna i molestowanie

Okazuje się, że jego oprawca to homoseksualista i osoba publiczna. Wciąż funkcjonuje w show biznesie. Gdyby Świerzyński zdradził tożsamość tej osoby, ludzie byliby bardzo zaskoczeni. Wyznał również, że traumatyczne przeżycie uczyniło z niego „wroga homoseksualizmu” oraz wszelkich parad związanych z eksponowaniem takiej orientacji seksualnej.

Ja byłem na koloniach w Darłówku i tam on był. I niech mi pani wierzy, że jak ja spotkam tę osobę, to przy**** w ryj, aż się zdziwi. I ta menda śmie chodzić, pokazywać się w świecie kultury. Nie tylko księża molestują. Ci artyści, co siedzą w tych telewizjach, też. Ktoś w końcu musi z tym porządek zrobić – powiedział Świerzyński.(polsatnews.pl)

Świerzyński powiedział również, że nie podoba mu się robienie polityki z homoseksualizmu i obnoszenie się z tym.

Bayer Full po chińsku

Zagłosuj

Czy byłeś kiedyś molestowany seksualnie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze