Masturbował się na oczach dzieci. Trzeba go było ratować

Magdalena Kulej
29.05.2018  14:21
Zboczeniec nad jeziorem
Zboczeniec nad jeziorem Fot: Mariusz Grzelak/East News

Do zdarzenia doszło podczas weekendu nad jeziorem. 

Do bulwersującego zdarzenia doszło w sobotę nad jeziorem Głębokim w Szczecinie. Jak donosi Radio Szczecin, po południu rodzice bawiących się nad brzegiem dzieci zauważyli mężczyznę, który bez krępacji onanizował się na ich oczach.

Położył się, miał rozpięte spodnie. Z rozporka wystawało… no, wiadomo co. No i zaczął się masturbować. Po prostu gdzieś tam wykonując takie ruchy, momentami kładąc się na brzuchu… – relacjonował w Radiu Szczecin jeden ze świadków.

Rodzice postanowili przerwać jego beztroską zabawę i zwrócić zboczeńcowi uwagę. To jednak skuteczne nie było, bo mężczyzna przetransportował się na inną część kąpieliska i tam dokończył czynność. Rodzice nie wytrzymali i wezwali policję. W międzyczasie gonił go też jeden z rozjuszonych ojców.

Zboczeniec nad jeziorem w Szczecinie

To dało zboczeńcowi do myślenia. Przerażony zaczął uciekać co sił w nogach przez jezioro. Siły jednak wkrótce stracił i zaczął tonąć.

To zmieniło bieg wydarzeń. Rodzic, który gonił pedofila po terenie jeziora, ostatecznie rzucił mu się na ratunek.

Z pomocą innych dorosłych udało się wyciągnąć mężczyznę na brzeg. Choć tam czekała już na niego policja, zająć musieli się nim najpierw ratownicy. Jak ustalili dziennikarze Radia Szczecin, mężczyzna w stanie krytycznym trafił do szpitala.

ZOBACZ TAKŻE: 70-letni ekshibicjonista w damskim stroju. Zaatakował matkę z dzieckiem 

jezioro-glebokie
jezioro-glebokie Fot: Google Maps
Przeczytaj więcej
Komentarze