Bliźniacze baletnice podbiły internet. Wzięły udział w "gorącym" wyzwaniu

Magdalena Kulej
01.03.2018  15:20
Bliźniacze baletnice podbiły internet. Wzięły udział w "gorącym" wyzwaniu
Bliźniacze baletnice podbiły internet. Wzięły udział w "gorącym" wyzwaniu Fot: instagram.com / @alejaslmella

Widzowie usilnie starają się skoncentrować na tanecznych krokach.

Nowe wyzwanie internetowe rozgrzewa mężczyzn do czerwoności. Nie ma nic wspólnego z niebezpiecznymi testami sprawności czy połykaniem detergentów. Jest wręcz wyjątkowo miłe dla oka.

#DuraChallenge to skutek ogromnej popularności najnowszego hitu latynoamerykańskiego króla reggaetonu. Gdy w styczniu Daddy Yankee podzielił się z fanami teledyskiem do utworu „Dura” (gorąca, piękna), internauci zapragnęli pokazać światu swoje zmysłowe pląsy w gorącym rytmie „Dura”.

Największą popularnością cieszą się niezwykle seksowne baletnice. Ciężko stwierdzić, która z nich zwraca na siebie więcej uwagi, bo są identyczne.

Bliźniaczki Andrea i Alejandra Salamanca pochodzą z Kolumbii i tańczą od 8 lat. Ich wersja sensualnego tańca zgromadziła już ponad 6 milionów wyświetleń. Internauci zgodnie przyznają, że „Dura” w ich wykonaniu przebiła wszystkie inne nagrania.

Wyzwanie podchwycił sam autor hitu. Portorykańczyk stale udostępnia na swoim profilu swoje ulubione nagrania.

W tanecznym teście chętnie biorą udział nawet latynoamerykańskie gwiazdy jak wokalista Prince Royce czy portorykańska miss piękności, Zuleyka Rivera.

Zobacz więcej zdjęć kolumbijskich baletnic:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze