Kaczorowska przerwała milczenie. W końcu zdradziła, dlaczego nie chciała tańczyć z Popkiem

Magdalena Barszczak
21.02.2018  11:17
"Taniec z Gwiazdami". Kaczorowska nie chciała tańczyć z Popkiem. Teraz się tłumaczy
"Taniec z Gwiazdami". Kaczorowska nie chciała tańczyć z Popkiem. Teraz się tłumaczy Fot: East News

Była trochę uszczypliwa?

"Taniec z Gwiazdami" rusza już w marcu. Nadchodząca, ósma edycja w telewizji Polsat, budzi wiele kontrowersji. A to za sprawą kontrowersyjnego rapera Popka, który pojawi się w programie. Jego partnerką miała zostać Agnieszka Kaczorowska, jednak zrezygnowała. Dlaczego?

Pochodzący z Legnicy zawodnik MMA, który naprawdę nazywa się Paweł Mikołajuw, ma za sobą burzliwą przeszłość. Był ścigany listem gończym za kradzież z włamaniem. Wydano za nim również europejski nakaz aresztowania, który uchylono w 2016 roku. 

Popek szokuje także wyglądem. Jego ciało, łącznie z gałkami ocznymi, pokryte jest tatuażami. Twarz rapera nosi z kolei ślady skaryfikacji. Nic dziwnego, że udział muzyka w "Tańcu z Gwiazdami" jeszcze przed pierwszym odcinkiem wywołał niemałą sensację.

Popek wystraszył panie?

Plotki głosiły, że kolejne partnerki nie godziły się na występ z Popkiem. Raper zdementował pogłoski. Najgłośniej media huczały o jego występie u boku Agnieszki Kaczorowskiej. Ta jednak podobno odmówiła. W "TzG" zatańczy z piosenkarzem Antkiem Smykiewiczem. Jak tłumaczyła swoją decyzję?

Nie ma co komentować tego, czy chciałam, czy nie chciałam tańczyć z Popkiem. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby osoba, z którą pracuję, była pracowita. Trenujemy u mnie w szkole, a to poniekąd ważne, kto się w tej szkole pojawia - powiedziała Kaczorowska w rozmowie z "Plejadą".

Być może aktorka przestraszyła się, że przez jej decyzję ucierpi wizerunek placówki. Na szczęście zawodnik MMA znalazł trenerkę. Ostatecznie zatańczy z Janją LesarJeżeli nie nauczysz mnie tanga, wylecisz w powietrze - powiedział jej ostatnio. Miejmy nadzieję, że nie będzie się musiał posuwać do ostateczności.

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Taniec z Gwiazdami" z Popkiem?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze