Tarantino chce polskiego aktora w nowym filmie. Ma zagrać Romana Polańskiego

Magdalena Barszczak
02.02.2018  11:32
Tarantino chce polskiego aktora do roli Romana Polańskiego
Tarantino chce polskiego aktora do roli Romana Polańskiego Fot: East News

Pojawiły się nowe informacje dotyczące kolejnego projektu twórcy "Bękartów wojny".

Roman Polański będzie kluczową postacią nowego filmu Quentina Tarantino. Co więcej, twórca "Pulp Fiction" chce w tej roli obsadzić polskiego aktora. Informacja ta została ujawniona przez dziennikarza "Variety" Justina Krolla

Dotychczas mówiło się, że twórca "Pulp Fiction" nie skupi się na morderstwie Sharon Tate jako głównym motywie obrazu. Wygląda jednak na to, że Amerykanin zmienił zdanie.

Tarantino chce postawić na odkrycie, chciałby autentycznego polskiego aktora – poinformował dziennikarz "Variety".

Polański i Tate
Polański i Tate Fot: Collection Christophel / RnB/EAST NEWS

Szczegóły filmu są trzymane w tajemnicy. Wcześniej spekulowano, że jednym z głównych bohaterów nowego projektu Tarantino będzie Leonardo DiCaprio. Jak informuje screenrant.com, laureat Oscara za "Zjawę" ma się wcielić w sąsiada Sharon Tate i Polańskiego, nieco zapomnianego gwiazdora seriali. 

W mediach padają kolejne nazwiska, które niebawem mogą dołączyć do obsady. Nieoficjalnie mówi się, że w filmie wystąpią Margot Robbie (w roli Sharon Tate), Tom Cruise, Brad Pitt i Al Pacino. Pitt and Cruise są podobno rozważani do roli kaskaderów. Według poprzednich doniesień rywalizowali o rolę prokuratora.

Premiera dziewiątego filmu Tarantino została zaplanowana na 9 sierpnia 2019 roku, w 50. rocznicę morderstwa w domu Polańskiego i Tate. W trakcie makabrycznych wydarzeń w willi reżysera z rąk bandy Charlesa Mansona zginęła żona Polańskiego, która była w ciąży. Śmierć poniosła także trójka jej znajomych. 

Zagłosuj

Wybierzecie się do kina na nowy film Tarantino?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze