Znana para gejów ogłosiła światu radosną nowinę. "To już przesada"

Magdalena Barszczak
15.02.2018  11:39
Tom Daley i Dustin Lance Black będą mieli dziecko
Tom Daley i Dustin Lance Black będą mieli dziecko Fot: Instagram.com/tomdaley

Marzenie stało się faktem.

Tom Daley i jego mąż Dustin Lance Black ogłosili, że spodziewają się dziecka. Swoją radością podzielili się z fanami na Instagramie. Na dowód pokazali zdjęcie USG opatrzone opisem "Szczęśliwych walentynek".

Gratulacjom nie było końca. Będziecie tworzyć wspaniałą rodzinę - większość obserwujących była zachwycona wiadomością. Nie wszyscy jednak podzielali entuzjazm pary. Na Instagramie Toma Daleya pojawiły się także nieprzychylne komentarze.

Fantastyczna wieść - napisał jeden z internautów.

Wow, aż odebrało mi mowę - cieszył się inny.

Mam homoseksualnych przyjaciół, i to mi nie przeszkadza. Ale dzieci? To już przesada - brzmiał jeden z niepochlebnych głosów.

Z którego brzucha wyjdzie dziecko? Tego czy tamtego pana? - ironizował ktoś inny.

Tom Daley i Dustin Lance Black będą mieli dziecko
Tom Daley i Dustin Lance Black będą mieli dziecko Fot: Instagram.com/tomdaley

Tęczowa rodzina

Skoczek do wody i medalista olimpijski Tom Daley ma 23 lata. Jego partner - scenarzysta i laureat Oscara za „Obywatela Milka” Dustin Lance Black jest o 20 lat starszy. Jak donosi cnn.com, parą są od 2013 roku, dwa lata później się zaręczyli.

W maju ubiegłego roku panowie postanowili wziąć ślub. Już w zeszłym roku w wywiadzie dla "Belfast Telegraph" szczęśliwi małżonkowie przyznali, że w przyszłości chcieliby założyć rodzinę. Rok później ich marzenie stało się faktem. Dziecko Daleyowi i Blackowi urodzi surogatka

Tom Daley jest biseksualny. O swojej orientacji poinformował za pośrednictwem portalu YouTube. Jego sfilmowany coming out osiągnął ponad 4,5 mln wyświetleń już dzień po jego publikacji.

Znana para gejów spodziewa się dziecka:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze