Hardy TO zrobił! Pokazał, że ma dystans do siebie po przegranym zakładzie z Leo

Magdalena Barszczak
01.02.2018  15:03
Tom Hardy zrobił tatuaż w hołdzie Leonardo DiCaprio
Tom Hardy zrobił tatuaż w hołdzie Leonardo DiCaprio Fot: Jonathan Hordle/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Brytyjski aktor zachował się honorowo.

Tom Hardy przegrał głośny zakład z Leonardo DiCaprio. O tym wiadomo było już dwa lata temu przy okazji nominacji do Oskarów za 2015 rok. Jednak tajemnicą pozostawał fakt, czy Brytyjczyk wywiązał się z obietnicy i zrobił obiecany tatuaż. Okazuje się, że tak. Na jego ramieniu pojawił się napis „Leo knows all” (Leo wie wszystko).

Amerykanin nie miał szczęścia do werdyktów Akademii Filmowej. W końcu dostał Oskara za pierwszoplanową rolę w filmie „Zjawa”. W tej superprodukcji wystąpił również Tom Hardy, który nie wierzył, że wśród nominacji znajdzie się miejsce dla niego. Przekonany był o tym za to jego kolega z planu.

Zgodnie z przewidywaniami laureata Oskara Brytyjczyk zdobył nominację w kategorii „aktor drugoplanowy”. Wtedy obiecał, że jego ciało ozdobi napis świadczący o nieomylności DiCaprio. Jak informuje „The Sun”, jeszcze rok później Hardy narzekał, że nie może spełnić obietnicy ze względu na charakter pisma kolegi.

Napisał najbardziej g*wnianym pismem: Leo wie wszystko. Powiedziałem: ok, zrobię to! – powiedział w 2016 roku magazynowi "Esquire". 

I słowa dotrzymał. Jeden z fanów zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z Hardym. Uwagę internautów zwrócił nieznany tatuaż gwiazdora

Tatuaż Toma Hardy'ego
Tatuaż Toma Hardy'ego Fot: Instagram.com/boozehoundcc
Zagłosuj

Co sądzisz o spełnionej obietnicy Hardy'ego?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze