Oświeciński dostanie swój program. "Będę spał w namiocie na drzewie"

Wojciech Kozicki
25.10.2018  15:33
Tomasz Oświeciński jako Strachu + Bogusław Linda
Tomasz Oświeciński jako Strachu + Bogusław Linda Fot: Facebook.com/Tomasz Oświeciński, : Andrzej Bołdaniuk

Tomasz Oświeciński to nie tylko trener personalny, aktor filmowy i teatralny oraz zawodnik toczący walki w KSW. Będzie miał także swój własny program w telewizji. Zapowiada się survival niczym programy Beara Gryllsa lub "Nagi instynkt przetrwania"?

Jak podaje „Super Express”, Tomasz Oświeciński od dawna marzył o swoim własnym programie. Marzenie w końcu się spełni. Aktor nie zdradził jednak za wiele szczegółów. Powiedział jedynie, że będzie bardzo „ekstremalnie i mocno adventure”.

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Oświeciński planuje zaręczyny po gangstersku. Pomoże mu Patryk Vega

Nowość w telewizji - co to za program?

Wiadomo, że Oświeciński będzie musiał przetrwać 2 tygodnie w ciężkich warunkach w rejonach, gdzie nie ma ludzi. Przyznał w rozmowie z „Pudelkiem”, że sam boi się tego wyzwania. Chce jednak sprawdzić, jak zachowuje się człowiek w takich sytuacjach. Podobno takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było.

Oświeciński - dieta sportowa i survivalowa

Dieta trenera, wojownika i kulturysty wymaga odpowiedniego ułożenia i systematyczności. Tymczasem w nowym programie Oświeciński będzie jadł to, co uda mu się zdobyć na odludziu. Przyznał, że jeśli nic nie znajdzie, to będzie chodził głodny. Po pizzę i „Zbyszka z Płońska” nie zadzwoni, bo nie będzie miał ze sobą telefonu.

Będę spał w namiocie na drzewie. Jak nie złowię ryby, to nie zjem. Największym wyzwaniem nie będzie kąpanie się w przeręblu i mycie zębów piaskiem. Najtrudniejsza będzie rozłąka z córką. Nie wyobrażam sobie, że nie przeczytam jej bajki wieczorem. To będą prawdziwe emocje – powiedział Tomasz Oświeciński. (pudelek.tv)

Czy Oświeciński będzie jak Bear Grylls? Nie wiadomo, kiedy będzie można się o tym przekonać, bo nie zdradził daty premiery programu. Tytuł również nie jest znany.

ZOBACZ TEŻ: Konserwy z twarzą Popka. Specjalista od "faceburgera" i mięso dla sportowców

Walka Tomasz Oświeciński - Erko Jun:

Tomasz Oświeciński o Popku:

Strachu z "Pitbulla" - the best of - najlepsze teksty:

Zbyszek i Zbigniew z Płońska

Przeczytaj więcej
Komentarze