Oświeciński planuje „wystrzałowe” oświadczyny. Pomoże Vega

Wojciech Kozicki
15.06.2018  10:41
Tomasz Strachu Oświeciński, Patryk Vega
Tomasz Strachu Oświeciński, Patryk Vega Fot: East News/Kamil Piklikiewicz, Facebook.com/Patryk Vega

Zapowiada się zadyma większa niż w "Kobietach Mafii".

Tomasz „Strachu” Oświeciński to nie tylko aktor filmowy i teatralny, zawodnik KSW oraz trener personalny. Jest także romantykiem. Jak podaje fakt.pl, w 2016 roku rozstał się z żoną Aleksandrą (rozwód), ale już planuje do niej wrócić. Zamierza ponownie się oświadczyć i chce zrobić to z rozmachem niczym w „Kobietach mafii”. Chciałby, aby pomógł mu Patryk Vega.

Aż strach pomyśleć co mógłby zaplanować na noc poślubną...

Ja nie chcę, żeby to były zwykłe zaręczyny. Chcę zrobić im taką niespodziankę, żeby ją długo pamiętały. Na przykład poprosić Patryka Vegę, żeby zorganizował mi napad terrorystów na dom. Zamaskowani wpadną, położą mnie na ziemię, córka z żoną się przestraszą, a ja wyjmę pierścionek i poproszę o rękę. Czyż to nie będzie piękne? - powiedział Oświeciński w wywiadzie dla fakt.pl.

Podobno na powrót do żony nalegała jego córka Maja, która występuje w serialu „Na Wspólnej”.

Nowy "Pitbull"

Nie wiadomo, czy Patryk Vega znajdzie czas na zorganizowanie zaręczyn rodem z kina akcji. Wykupił prawa do filmu „Pitbull” od spółki ATM Grupa S.A i połączy go ze swoim innym hitem: „Kobiety mafii”. W ten sposób powstanie „Pitbull. Królowa chuliganów”. Premiera zaplanowana jest na 2021 rok.

ZOBACZ TEŻ: "Kobiety mafii" bez cenzury

Zagłosuj

Czy podoba ci się Tomasz Oświeciński?

Liczba głosów:

Tomasz Oświeciński o seksie:

Przeczytaj więcej
Komentarze