Tajemnicza śmierć po imprezie. Trzech martwych mężczyzn znalezionych przy stole

Magdalena Barszczak
20.02.2018  10:14
Tragiczna impreza w Kwiatkowicach. Znane są przyczyny śmierci
Tragiczna impreza w Kwiatkowicach. Znane są przyczyny śmierci Fot: Reporter

Ujawniono wyniki sekcji zwłok.

Znamy przyczynę tragedii, która wstrząsnęła całym województwem lubuskim. W jednym z domów w Kwiatkowicach, niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego, przy stole znajdowały się ciała trzech biesiadników - dwóch braci i ich kolegi. Czwarty mężczyzna jeszcze żył. 

Znajomi dzień wcześniej spotkali się na imprezie. Śledczy ustalili, że zgony spowodowała ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Jak donosi portal gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl, w domu znaleziono proszki i tabletki.

Jeszcze nie wiemy, jakie to substancje. Zostaną zbadane laboratoryjnie – mówił prokurator Roman Witkowski. (Fakt24.pl) 

Prokuratura czeka teraz na wyniki badań toksykologicznych. Mają one odpowiedzieć na pytanie, czy zmarli mężczyźni zażywali wcześniej narkotyki lub dopalacze. Ważnym świadkiem będzie znajomy ofiar, który wciąż przebywa w szpitalu. Jest już w lepszym stanie, ale na razie nie został przesłuchany.

Dom w Kwiatkowicach. To tu doszło do tragedii
Dom w Kwiatkowicach. To tu doszło do tragedii Fot: Reporter

Do tragedii doszło w nocy z 16 na 17 lutego. Na zwłoki natknęła się żona jednego z imprezowiczów, zaniepokojona brakiem kontaktu z mężem. Jak informuje "Gazeta Lubuska", pojechała na miejsce imprezy. Tam zastała trzech mężczyzn w pozycjach siedzących. Nie żyli. Czwarty z nich w ciężkim stanie został odwieziony do szpitala.

Na razie nie wiadomo, czym była spowodowana niewydolność krążeniowo-oddechowa. Wbrew pogłoskom przyczyną śmierci nie było zaczadzenie, na które wskazywano początkowo. Na ciałach ofiar nie znaleziono też śladów, które mogłyby świadczyć o napaści. Prawdopodobnie zgon spowodowały wymieszane z alkoholem środki psychoaktywne, które mężczyźni mieli zażywać podczas spotkania. 

Tragiczna impreza w Kwiatkowicach. Znane są przyczyny śmierci:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze