Słynny transwestyta zaatakował dziewczynkę? Polacy reagują

Magdalena Kulej
16.04.2018  10:44
Rafalala
Rafalala Fot: East News

Celebryta tłumaczy atak impulsywnością i "dojrzałością" ofiary. 

Znany warszawski transwestyta Rafalala znów szokuje. Jak podaje wprost.pl, celebryta opublikował w sieci nagranie, w którym w centrum miasta zaatakował nastolatkę po tym, jak ta rzekomo się z niego naśmiewała.

"Śmiejesz się komuś w twarz? Jak k***a nie. To jest k***a śmieszne? Co cię k***a śmieszy we mnie? Przyjemnie k***a? Pośmiejemy się k***a? Mów prawdę, k***a. Dlaczego się ze mnie k***a śmiałaś? – pytał w filmie. (twitter.com / LukaszNews)

Rafalala nie ograniczyła się jednak wyłącznie do słownego ataku. W pewnym momencie oblewa dziewczynę kawą i pyta: A teraz k***a jak wyglądasz? Może teraz ja się k***a pośmieję?, po czym rzuca wulgarne Idź k***a idiotko!. 

Za to zachowanie performerce grożą teraz konsekwencje prawne, bo nagranie wywołało w sieci prawdziwą burzę, a Rafalalą zainteresowały się krajowe media i oburzeni politycy, m.in. Joachim Brudziński i Krystyna Pawłowicz.

Obojętni nie pozostali też internauci, którzy oskarżają Rafalalę o pobicie i terroryzowanie dziecka oraz napaść w biały dzień. Do sprawy odniosła się też sama zainteresowana. Swoje zachowanie tłumaczy ludzką impulsywnością i wiekiem ofiary.

To nie pierwszy raz, gdy zachowanie Rafalali zszokowało opinię publiczną. W 2014 r. na antenie Polsat News oblała wodą Artura Zawiszę z Ruchu Narodowego. Ten opuścił program i zapowiedział, że będzie domagał się przeprosin oraz odszkodowania

Zagłosuj

Czy Rafalala powinna ponieść konsekwencje?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze