Półnagi mężczyzna utknął na balkonie. Zamknął go tam trzyletni syn

Magdalena Barszczak
14.02.2018  13:02
Trzylatek zamknął ojca na balkonie. Wezwano straż pożarną
Trzylatek zamknął ojca na balkonie. Wezwano straż pożarną Fot: East News

Na ratunek pospieszyła straż pożarna.

Trzylatek zamknął ojca na balkonie. Do niecodziennego zdarzenia doszło na Osiedlu Armii Krajowej w Opolu. Mężczyzna czekał na przyjazd strażaków ubrany jedynie w bokserki.

Opolanin wyszedł na zewnątrz tylko na chwilę. Synek zatrzasnął za nim drzwi. Niestety żadne z nich nie potrafiło ich potem otworzyć. 

Jak donosi polstatnews.pl, mężczyzna zdołał na szczęście nawiązać kontakt z jedną z sąsiadek. To ona wezwała pomoc na ulicę Grota-Roweckiego.

W czwartek, kilkanaście minut po godzinie 9:00 strażacy otrzymali zgłoszenie, że na balkonie jest uwięziony mężczyzna, który ma na sobie jedynie bieliznę - powiedział polsatnews.pl Piotr Bibułowicz z Komendy Miejskiej PSP w Opolu.

ojciec-na-balkonie1

Zziębnięty mężczyzna spędził na balkonie około godzinę. Na osiedle Armii Krajowej przybyły dwa zastępy straży pożarnej wyposażone w drabinę

Strażacy nie musieli jednak jej używać, bo udało się im dodzwonić do żony uwięzionego, która tak szybko, jak to było możliwe, dotarła na miejsce i otworzyła mieszkanie - opowiadał Bibułowicz. (polsatnews.pl)

Sprawcą całego zamieszania okazał się trzyletni chłopiec. Pechowy ojciec nie ucierpiał. Poza tym, że był przemarznięty, nic mu się nie stało. Na zewnątrz panowała wtedy temperatura około 3 stopni Celsjusza.

Trzylatek zamknął ojca na balkonie
Trzylatek zamknął ojca na balkonie Fot: Google Maps

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy kiedykolwiek zatrzasnąłeś się na balkonie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze