Kopał tunel na plaży. Został pogrzebany żywcem

Wojciech Kozicki
30.01.2018  14:02
Zawalił się tunel na plaży
Zawalił się tunel na plaży Fot: Twitter.com/ActionNewsJax

Przeszedł zawał serca i przeszczep nerki.

Niewinna zabawa na plaży może skończyć się tragicznie. Przekonał się o tym 35-letni trener personalny z Dallas, który z żoną i trójką dzieci przyjechał na Crescent Beach na Florydzie. Kopał tunel, ale konstrukcja runęła. Rozpoczęła się walka o życie.

Kopał tunel w zasadzie gołymi rękami – powiedział rzecznik straży pożarnej okręgu St. John’s Jeremy Robsha (miamiherald.com).

Lee Goggin chciał przebić się pod półtorametrową wydmą. Jego żona Rachel nagrywała to kamerą. Nagle został przygnieciony piaskiem. Jego bliscy ruszyli na ratunek, ale po ok. minucie zorientowali się, że sami go nie uratują.

W tym miejscu Goggin został przygnieciony piaskiem. Na zdjęciu widać pozostałości tunelu i odciski stóp - napisała na swoim Twitterze Christy Turner.

Zawał i przeszczep nerki

Wezwano strażaków. Zjawili się po 30 minutach. Udało im się odkopać nieprzytomnego mężczyznę. To nie był jednak koniec jego kłopotów. Okazało się, że leżąc pod piaskiem przeszedł zawał. Helikopterem przetransportowano go do Flagler Hospital.

Siostra poszkodowanego Rachel Goggin Burt poinformowała na Facebooku, że jej brat przeżył. Jego serce bije, ale jest w stanie ciężkim i nie oddycha samodzielnie. Na kilka dni wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej.

Wiadomo, że w 2014 przeszedł przeszczep nerki z powodu choroby. Przyczyną problemów były prawdopodobnie antybiotyki, które zażywał w dzieciństwie. Operację przeprowadzono w Baylor All Saints Medical Center. Organ otrzymał od swojego brata Aarona. 

Na mężczyznę zawalił się tunel z piasku. Jest w stanie ciężkim - napisało na swoim Twitterze ActionNewsJax.

Zagłosuj

Czy uważasz, że na polskich plażach jest bezpiecznie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze