Uciekał przed policją. Ukrył się w basenie z rekinami [WIDEO]

Wojciech Kozicki
16.10.2018  10:43
Wskoczył nago do basenu z rekinami
Wskoczył nago do basenu z rekinami Fot: Youtube.com/ NEWS 1130

David Weaver z Nelson i policyjny pościg w Kanadzie. Jest poszukiwany za napad w lokalu Medieval Times. To co zrobił, przypomina sceny z głupich komedii.

Jest oskarżony o napad i poważne uszkodzenia ciała. Nie schwytano go od razu, ponieważ oddalił się z miejsca przestępstwa. Ukrył się kilka kilometrów dalej... w zbiorniku wodnym w Toronto. Jest to popularna atrakcja turystyczna w regionie, ale w tamtejszej wodzie można stracić życie.

ZOBACZ TEŻ: Potwór morski znaleziony na plaży. Co to jest?

Basen z rekinami

W basenie w Ripley’s Aquarium (Dangerous Lagoon) pływa 17 rekinów. Żyją tam również inne tropikalne drapieżniki, m.in. mureny.  37-latek wskoczył jednak do wody bez ubrania.

Świadkowie zdarzenia byli pewni, że Beaver nie przeżyje tej kąpieli. Podobno wyglądał na zrelaksowanego i dobrze się bawił, chociaż rekiny tygrysie pływały kilka centymetrów od niego.

Nago w basenie z rekinami

Do sieci trafiło wideo z kąpieli w basenie z rekinami. Jak podaje cbc.ca, przestępca wciąż nie został złapany przez policję. Funkcjonariusze przybyli na miejsce 2 godziny po incydencie.

Jeśli mężczyzna zostanie schwytany, może odpowiedzieć nie tylko za napaść i uszkodzenia ciała. Obiekt, do którego należy basen, chce postawić mu zarzuty, ponieważ mógł zagrozić zwierzętom.

ZOBACZ TEŻ: Potworny świecący rekin. Wygląda jak kosmita z filmu "Obcy"

Uciekł przed policją i ukrył się z basenie z rekinami:

Przeczytaj więcej
Komentarze