"Lepiej późno niż wcale". Uczestnicy udają zwierzęta , a Strasburger "miał udar"?

Wojciech Kozicki
05.10.2018  13:09
Lepiej późno niż wcale - Karol Strasburger
Lepiej późno niż wcale - Karol Strasburger Fot: Youtube.com/Polsat

Program „Lepiej późno niż wcale” (Polsat) i kolejne odcinki to hity internetu. Tym razem uczestnicy zaprezentowali się w koreańskiej telewizji, gdzie udawali zwierzęta. 

Chcecie zobaczyć jak Krzysztof Hanke prezentuje się jako kwicząca świnia? Przyznał, że zrobił to, bo do tego zwierzęcia jest mu najbliżej.

Początkowo czuli się nieswojo, ponieważ nie do końca mogli się odnaleźć w tej abstrakcyjnej rzeczywistości. Jednak były chwile, kiedy potrafili zaskoczyć współpracujące z nimi gwiazdy. W jaki sposób? Otóż Piotr Polk postanowił udawać... konia – podaje „Polsat” na swojej stronie internetowej.

Karol Straburger jako miś, Hanke kontra sumo

Uczestnicy programu i ich przygody w Azji niektórzy mogą uznać za zabawne. Nie każdemu przypadnie jednak do gustu np. Karol Strasburger udający niedźwiedzia (Piotr Polk podejrzewał, że dostał udaru mózgu), czy półnagi Hanke walczący z zawodnikiem sumo. Kabareciarz swoje sportowe zmagania porównał do „wyciągania Żuka z zaspy”.

Karol Strasburger ma doświadczenie, udawał już zwierzę w "Familiadzie". Wystąpił jako krowa z przedęciem. Jednak było to więcej, niż jedno zwierzę w stadzie.

W programie występuje także youtuber Rafał Masny. Młodzi widzowie mogą go kojarzyć z takich kanałów jak "To już jutro" i "Abstrahuje"

ZOBACZ TEŻ: HIT w "Familiadzie". "Gdy narkotyki wejdą za mocno"

"Lepiej późno niż wcale" - uczestnicy udają zwierzęta:

Krzysztof Hanke i walka sumo:

Krzysztof Hanke tańczy z wachlarzem:

Karol Strasburger udaje niedźwiedzia – „a może ty masz udar mózgu?”

Przeczytaj więcej
Komentarze