Skandal podczas konkursu piękności. Kandydatka do tytułu miss okazała się... mężczyzną

Magdalena Barszczak
05.02.2018  11:32
Udawał kobietę i dotarł do finału konkursu na Miss Kazachstanu
Udawał kobietę i dotarł do finału konkursu na Miss Kazachstanu Fot: Instagram.com/missv.kz / vozhzd

Prawda wyszła na jaw w ostatnim etapie.

22-letni model z Ałmatów Eli Diagiliew o mało nie wygrał konkursu piękności - informuje sputniknews.com. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wystartował w konkurencji... dla pań

Wybory Wirtualnej Miss Kazachstanu odbywały się przez internet. Zgłoszenia uczestnicy mieli przesłać drogą elektroniczną. Dyagilev podszył się pod Arinę Aljewę i wysłał zdjęcie, na którym pozuje na tle różowej ściany.

Na fotografii Arina prezentuje się jako urocza brunetka. Ma delikatny makijaż, podkreślone kredką oczy i lekko rozchylone usta. Jest kwintesencją kobiecości. Tak również stwierdzili internauci, dzięki którym 22-latek w przebraniu kobiety dostał się aż do ostatniego etapu konkursu.

Kiedy doszedłem do finału, zdecydowałem się ujawnić prawdziwą tożsamość Ariny Alievy. Zdałem sobie sprawę, że posunąłem się za daleko. Na samym początku było około 4000 zgłoszeń z całego Kazachstanu, ale dotarłem prawie do samego końca - powiedział. (sputniknews.com)

Nie tylko żart

22-latek przyznał, że cała mistyfikacja była nie tylko żartem. Chciał zwrócić uwagę opinii publicznej na sztuczność obecnego kanonu piękna.

Zawsze opowiadałem się za naturalną urodą. Teraz ma się wrażenie, że wiele kobiet wygląda tak samo. Wszystkie mają jednakowy makijaż, ubierają się jak klony i wierzą, że jeśli podążają za trendami, to są piękne. Nie sądzę - przyznał. (sputniknews.com)

Gdy prawda wyszła na jaw, organizatorzy konkursu zdyskwalifikowali Kazacha i zastąpili go inną uczestniczką.

Udawał kobietę i dotarł do finału konkursu Miss Kazachstanu:

Zagłosuj

Czy od razu widać, że Arina Aljewa to mężczyzna?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze