UFO pojawiło się nad Meksykiem. Ludzie wpadli w panikę [WIDEO]

Karol Decka
16.01.2018  10:26
UFO pojawiło się nad Meksykiem. Ludzie wpadli w panikę [WIDEO]
UFO pojawiło się nad Meksykiem. Ludzie wpadli w panikę [WIDEO] Fot: YouTube.com/Virality TV

Brakuje racjonalnego wyjaśnienia tego zjawiska.

Nagranie z Meksyku jest pierwszym wideo w 2018 roku, które przedstawia latający spodek. Jego autorka podzieliła się odkryciem w mediach społecznościowych, gdzie w błyskawicznym tempie film zyskał sporą popularność. Serwis bgr.com przyjrzał się sprawie i zapytał eksperta o zdanie. Istnieje prawdopodobieństwo, że byli to kosmici.

Kobieta zauważyła dziwny obiekt przemieszczający się po niebie z dużą prędkością, jej uwagę przykuł niecodzienny kształt pojazdu. Niektórzy komentujący nazwali go „antycznym statkiem”, ponieważ nie przypomina świetlnych blasków i metalowych konstrukcji z innych znanych nam nagrań.

ezgif.com-optimize (4)

Ekspert jest pewien

Zdania na temat samego filmu są podzielone. Osoby poszukujące dowodów na istnienie życia pozaziemskiego twierdzą, że z pewnością jest to obca cywilizacja zwabiona ostatnimi działaniami Ziemian. Zapytany przez serwis ekspert Pedro Ramirez uważa, że przybysze z kosmosu mogli zauważyć liczne testy rakiet SpaceX i NASA.

Kosmici są świadomi, że ostatnio bardzo często latamy w kosmos i mogli to odebrać jako transport materiałów bojowych. Możliwe, że zaciekawieni naszą aktywnością postanowili bliżej przyjrzeć się naszej planecie. Ten rok będzie bardzo ważny dla osób, które śledzą tego typu zjawiska – powiedział Pedro Ramirez, ekspert UFO (dailymail.co.uk).

Pod filmem trwa dyskusja na temat zdarzeń zawartych na nagraniu. Część komentujących jest zdania, że podłużny obiekt jest wyłącznie ptakiem lecącym w oddali, a kobieta znajduje się w pociągu. Inni widzą osobę testującą plecak odrzutowy. Niestety, żadna osoba ze środowiska naukowców nie skomentowała popularnego wideo.

Zobacz nagranie wideo:

Zagłosuj

Czy wierzysz w życie poza Ziemią?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze