Napalony miłośnik motoryzacji. Mężczyzna zrobił TO z motocyklem

Wojciech Kozicki
01.03.2018  14:35
Seks na motocyklu z maszyną
Seks na motocyklu z maszyną Fot: Liveleak.com

Zostawił na nim obrzydliwą "pamiątkę".

Erotyczna żądza okazała się silniejsza od zdrowego rozsądku. W jednym z chińskich salonów wystawowych, mężczyzna dobrał się do pewnej piękności. Nie chodzi jednak o kobietę. Jak podaje mirror.co.uk, ofiarą jego erotycznej fantazji padła maszyna.

Kamery monitoringu uchwyciły moment, gdy Chińczyk w średnim wieku został sam na sam z motocyklami. Wykorzystując sytuację ściągnął spodnie i rozpoczął kopulację z jednym z nich.

Był to jednak stosunek przerywany. Przestał „uszczęśliwiać” maszynę, gdy usłyszał hałas dochodzący z sąsiedniego pomieszczenia. Szybko wstał i ubrał się. Po chwili wrócił jednak do akcji.

sly facepalm

Za ostry seks

Internauci żartują sobie z „miłośnika” motoryzacji. Niektórzy podejrzewają, że pewnie wyobrażał sobie kobietę siedzącą na motocyklu. Nie brakuje jednak osób, które uważają go za zboczeńca.

Czekałem aż wsadzi w rurę wydechową – napisał Junkart. (liveleak.com)

To wynik komunistycznego systemu edukacji – podejrzewa LucaBrasi. (liveleak.com)

Zboczeniec, wybierał małe motocykle i młode modele – skomentował Baln3646 (liveleak.com).

To musiał być naprawdę ostry seks. Mężczyzna uszkodził maszynę. Znaleziono na niej zaschnięte ślady nasienia. Wideo udostępniono w serwisie liveleak.com bez cenzury. W ciągu doby od publikacji zobaczono je ponad 66 tysięcy razy.

Uprawiał seks z motocyklem:

 WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy uprawiałeś kiedyś seks z maszyną?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze