Uprawiali seks w pizzerii Domino's na oczach kamer. „Trochę nas poniosło”

Mateusz Patyk
01.01.2018  18:33
uprawiali seks w pizzerii Domino's
uprawiali seks w pizzerii Domino's Fot: LiveLeak.com/emmune1

Może lokal tej znanej sieciówki nie należy do najromantyczniejszych miejsc, ale tej parze jak widać to w niczym nie przeszkadzało.

Daniella Hirst i Craig Smith zostali przyłapani na gorącym uczynku. Na filmie, który pojawił się w sieci 27 lutego podczas składania zamówienia w popularnej pizzerii Domino's w brytyjskim mieście Scarborough, zakochani uprawiają miłość zupełnie nie przejmując się ani klientami, ani pracownikiem restauracji. Zasłaniając się jedynie ladą kobieta najpierw klęczy przed mężczyzną , by chwilę później już na stojąco stać zwrócona do niego tyłem, a przodem do kasjera.

Przyznaję, że trochę nas poniosło. Ale uważam, że wszyscy, którzy krytykują takie zachowanie są po prostu nudni. Mam otwarty umysł jeżeli chodzi o seks w publicznych miejscach. Lubię ten dreszczyk, gdy ktoś cię może nakryć. Ale oczywiście w życiu nie myślałam, że zostaniemy złapani w ten sposób i wszystko się rozejdzie po internecie - skomentowała 28-letnia Daniella na stronie TheSun.co.uk.

Trwający 40 sekund klip początkowo krążył po Twitterze, ale potem szybko rozprzestrzenił się za pomocą serwisu YouTube. Według 31-letniego partnera dziewczyny, który potem zwierzał się brytyjskiej gazecie, po zamówieniu pizzy zaczęli ze sobą rozmawiać o nietypowych lub ogólnodostępnych miejscach, gdzie wcześniej już uprawiali seks.

W pierwszej piątce jest autobus, dostawczak, hotel, basen i boisko. Chcieliśmy zobaczyć, czy uda nam się to przebić - zwierzył się gazecie "The Sun" mężczyzna widoczny na szokującym wideo.

seks w pizzerii

Apetyt na miłość

Para spędzała razem weekend świętując w Leeds urodziny Craiga, po czym oboje wybrali się pociągiem do Scarborough w sobotę wieczorem. Choć mieli zarezerwowane miejsce w pobliskim pubie, chcieli wcześniej coś zjeść, więc wybrali się do pizzerii. Niestety nie było tam wolnego stolika, więc postanowili wziąć 30 centymetrową pizzę pepperoni na wynos. Jak później zgodnie stwierdzili, mieli niezły ubaw z całej sytuacji, a wracając do hotelu, nie mogli powstrzymać się od śmiechu.

Następnego ranka znajomi powiadomili ich o bulwersującym filmie nagranym z monitoringu przez jednego z pracowników lokalu. Ale nawet stanie się sensacją internetu nie pozbawiło pary dobrego humoru. Chodzący ze sobą od trzech i pół miesiąca zakochani nie zamierzają na tym poprzestać. Ich zdaniem każdy o tym marzył albo uprawiał już seks w ryzykownych miejscach. Ale Daniella i Craig nie wchodzą dwa razy do tej samej rzeki. Następnym razem zamiast Domino's, na erotyczną przygodę wybiorą więc Pizza Hut .

ZOBACZ SZOKUJĄCE WIDEO [18+]:

Przeczytaj więcej
Komentarze