Pozwalała gwałcić swoje córki za pieniądze. Rusza proces wyrodnej matki

Magdalena Kulej
09.05.2018  10:57
Morgan Summerlin
Morgan Summerlin Fot: Facebook.com

Najstarszy z oprawców miał 78 lat. 

Przed sądem w Georgii rozpoczął się proces Morgan Summerlin, która dla pieniędzy pozwalała starszym mężczyznom molestować i gwałcić swoje córki. 25-latka miała problem z narkotykami.

Jak donosi nypost.com, dziewczynki w wieku 5 i 6 lat przeżyły koszmar dwukrotnie. Za pierwszym razem kobieta zaprowadziła dzieci do 78-letniego Richarda Office'a. Później umówiła je na spotkanie z nieco młodszym Alfredo Trejo.  

ZOBACZ TAKŻE: Rosjanka próbowała sprzedać dziewictwo córki za 1,5 mln rubli

Handel dziećmi dla narkotyków

W obu przypadkach doszło do molestowania seksualnego i gwałtów, za co oprawcy matce swoich ofiar zapłacili. W przypadku tego pierwszego kwota miała wynieść 100 dolarów (350 zł).

Sprawa wyszła na jaw, bo opowiedziały o niej dziewczynki. Jak informują lokalne media, dzieci wyznały, że matka zaprowadziła je do domu starszego mężczyzny i czekała w salonie, gdy ten zamknął się z nimi w sypialni.

Trudno wyobrazić sobie fakty bardziej przerażające niż te, które można znaleźć w tej sprawie. Wierzę, że te dwie dziewczynki w jakiś sposób przetrwają to i staną się zdrowymi kobietami, które będą mogły prowadzić normalne życie – powiedziała prokurator okręgowa Irina Khasin. (nypost.com)

Summerlin przyznała się do popełnienia aktów szczególnego okrucieństwa wobec dzieci i do handlu dziećmi w celu ich wykorzystywania seksualnego. Tymczasem Office został już skazany na dożywocie, Trejo na 25 lat pozbawienia wolności. Wyrok w sprawie Summerlin zostanie ogłoszony 4 czerwca.

Zagłosuj

Jaka kara należy się Morgan Summerlin?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze