Napadł z bronią na sklep. Kobiety dały mu popalić [WIDEO]

Magdalena Barszczak
26.02.2018  15:53
Uzbrojony napadł na sklep. Matka z córką obezwładniły złodzieja
Uzbrojony napadł na sklep. Matka z córką obezwładniły złodzieja Fot: Youtube.com/A1Cvenom

Nie miały litości dla rabusia.

Uzbrojony czarnoskóry mężczyzna napadł na sklep monopolowy w amerykańskim mieście Tulsa w stanie Oklahoma. Myślał, że pójdzie mu jak z płatka. Nie przewidział jednak, że kobiety też mają broń. Teraz walczy o życie w szpitalu  - donosi dailymail.co.uk. 

Dramatyczny incydent zarejestrowała kamera monitoringu. Nieznajomy, którego policja zidentyfikowała później jako 36-letniego Tyrone'a Lee, wdarł się do środka sklepu z bronią i zażądał wydania pieniędzy z kasy. Początkowo 53-letnia Tina Ring i jej córka 30-letnia Ashley Lee udawały, że współpracują z rabusiem. Jednak szybko pokazały, że określenie słaba płeć jest w ich przypadku nietrafione.

Gdy tylko bandyta odwrócił się, Ashley wyjęła zza lady dwa pistolety. W tym czasie jej matka zatrzasnęła złodzieja w sklepie. Gdy agresor ruszył z powrotem w stronę kobiet, starsza z nich oddała w jego kierunku dwa strzały. Jej córka w tym czasie zaczęła wzywać pomoc. To nie był koniec przygód.

Napadł na sklep z bronią w ręku
Napadł na sklep z bronią w ręku Fot: Youtube.com/A1Cvenom

"Walczyły o życie"

Napastnik wrócił do pracownic już bez broni. Nie jest jasne, co się z nią stało. 53-latka siłowała się z agresorem, który próbował wyrwać jej broń. Udało mu się ją zdobyć, na szczęście nie było już amunicji. Młodsza z pań w tym czasie zaczęła strzelać do napastnika z bliska. Trafiła go w nogę i plecy. Kiedy osunął się na ziemię, kobiety uciekły.

Sklep w Tulsie to interes rodzinny. Zazwyczaj za ladą stoi jego właściciel, brat Ashley i syn Tiny, 33-letni Justin Christian. Tego dnia był akurat za miastem. Mężczyzna podkreślił, że jest pod wielkim wrażeniem zachowania matki i siostry.

Jestem z nich dumny. Walczyły o życie. Nikt nie wykurzy mnie z mojego sklepu. To dzięki niemu moja rodzina ma za co żyć i mogę płacić rachunki - mówił. (dailymail.co.uk)

Tina została ranna w głowę. Przyznała, że podczas napadu myślała tylko o tym, by przestępca nie skrzywdził jej córki

36-letni Tyrone Lee trafił do szpitala. Z powodu odniesionych ran został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, ale jego rokowania są dobre. Według policji mężczyzna jest podejrzany o przeprowadzenie kilku innych napadów z bronią w okolicy.

Napad na sklep. Kobiety postrzeliły złodzieja [18+]:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Byłeś kiedyś świadkiem napadu?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze