Seksowna Polka ma milion fanów na Instagramie. Zdradziła sekret swojej pupy

Wojciech Kozicki
24.01.2018  14:58
Weronika Bielik i zdjęcia piersi i pośladków
Weronika Bielik i zdjęcia piersi i pośladków Fot: Instagram.com/veronicabielik

Głęboka tajemnica wyszła na jaw.

Weronika Bielik uważana jest za jedną z najseksowniejszych Polek w sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje milion osób. Zjawiskowa figura i kształtne pośladki przyprawiają panów o szybsze bicie serca. Jak podaje natemat.pl, to także influencerka i wyrocznia w kwestiach sylwetki.

Stała się sławna także poza internetem. Pojawiła się w programie „Dzień Dobry TVN”. Powiedziała reporterce Agnieszce Jastrzębskiej, że sukces zaczął się od kilku zdjęć zrobionych przez jej męża na Dominikanie. Potem spirala kariery nakręcała się sama.

Piersi nie do zrobienia

Bielik twierdzi, że chce inspirować kobiety obserwujące jej profil do ruszenia się z kanapy. Okazuje się jednak, że same wycieńczające treningi to nie wszystko. Zdradziła sekret swojego ciała. Pupa jest naturalna, ale nie każdy może taką mieć.

To geny. Moja siostra ma jeszcze większą pupę oraz jeszcze większą talię – przyznała Bielik w telewizji śniadaniowej (dziendobry.tvn.pl).

Ponętna Polka uważa, że odważne pokazywanie swoich wdzięków od początku było inwestycją. Pozwoliło jej zdobyć fanów, pieniądze, a także stać się globalną marką. Przez większość roku przebywa poza Polską.

Ma też smutną wiadomość dla pań wylewających z siebie siódme poty na siłowni, by powiększyć piersi. To niemożliwe.

Zrobiłam biust. Mówię o tym dziewczynom otwarcie, jest to rzecz, której nie wypracujemy na siłowni – powiedziała Bielik (dziendobry.tvn.pl).

Piękne ciało oznacza duże pieniądze. Utrzymuje się m.in. z propozycji od hoteli, producentów bielizny i ubrań. Teraz chciałby zmienić strategię i mniej epatować nagością, pokazać więcej wartości.

Seksowna Polka rozgrzewa fanów pośladkami w sieci:

Przeczytaj więcej
Komentarze