Matka podejrzana o śmierć córki. Przykuwała ją łańcuchem do kaloryfera

Wojciech Kozicki
31.01.2018  11:02
Irina Moskwitina Rosja zginęła
Irina Moskwitina Rosja zginęła Fot: VKontakte

Torturami chciała jej pomóc.

27 stycznia do szpitala w rosyjskiej miejscowości Roszal trafiła 37-letnia kobieta z poważnymi obrażeniami. Mimo starań lekarzy nie udało się utrzymać jej przy życiu. Policja podejrzewa, że padła ofiarą własnej matki.

Jak podaje RMF24.pl, Irina Moskwitina była posiniaczona i miała poranione nadgarstki. Na początku roku rozstała się z mężem i wprowadziła się do emerytowanej matki. Ta prawdopodobnie się nad nią znęcała.

Policja wkroczyła do domu podejrzanej. Znaleźli tam m.in. kije, kajdanki, łańcuchy i ślady krwi. Podejrzewają, że gdy opuszczała lokal, przykuwała córkę łańcuchem do kaloryfera. Prawdopodobnie chciała ją w ten sposób wyleczyć z uzależnienia od narkotyków.

rosja mapa roszal

Sekcja zwłok

Znajomi denatki nie wierzą, że przyczyną tragedii był nałóg. Ich zdaniem miała dobre stosunki z matką, która nie była skłonna do brutalności i przemocy.

Jak podaje serwis 5hotnews.com, Irina była nauczycielką w jednej z rosyjskich szkół. Z powodu uzależnienia od narkotyków wpadła w długi i straciła pracę. Stała się obciążeniem dla matki.

Nie opublikowano jeszcze wyników sekcji zwłok. Wiadomo jednak, że śmierć nie była spowodowana przedawkowaniem środków odurzających lub pobiciem.

Irina Moskwitina
Irina Moskwitina Fot: VKontakte
Zagłosuj

Czy twoim zdaniem matka Iriny powinna ponieść karę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze