W weekend spore utrudnienia w 8 bankach. Lepiej już wypłacić pieniądze

Magdalena Kulej
03.08.2018  15:50
Bankomat
Bankomat Fot: GAWUC/East News

Korzystanie z bankomatów, serwisów transakcyjnych i innych funkcji może być niedostępne.

Poważne utrudnienia w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej szykują się w weekend w aż 8 bankach. Klienci mogą mieć też problemy z płatnościami kartą – donosi TVN24 BiS.

Pekao – w sobotę w godzinach 11.00-18.00 mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do serwisu Pekao24Makler.

mBank - w związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi w niedzielę wyłączony w godzinach 4.00-8.00 zostanie mKantor, który umożliwia wymianę walut.

ING Bank Śląski – klienci tego banku powinni być gotowi na utrudnienia w trakcie całego weekendu. W nocy z soboty na niedzielę od 0.00 do 6.00 klienci będą mieli ograniczony dostęp do bankowości internetowej Moje ING i aplikacji mobilnej Moje ING mobile. Problematyczne będzie też korzystanie z bankomatów, wpłatomatów i realizowanie płatności BLIK i kartami płatniczymi i kredytowymi. Z kolei w sobotę od godziny 15.00 nie będzie możliwości natychmiastowego rozliczania wymiany walut w Kantorze, dostępnym przez Moje ING i aplikację mobilną.

Getin Noble Bank - w związku z pracami prowadzonymi w nocy z piątku na sobotę w godzinach od 23.30 do 8.00 niemożliwe będzie korzystanie z aplikacji bankowości mobilnej oraz bankowości internetowej.

Raiffeisen Polbank - w niedzielę w godzinach 07.00-13.00 planowane są prace techniczne dla usługi 3D-Secure. Problemy wystąpią podczas płatności kartami przez internet, gdzie wymagana jest autoryzacja hasłem 3D-Secure.

Deutsche Bank - w sobotę utrudnień można spodziewać się podczas korzystania z systemów db easyNET i powerNET, a także podczas płatności internetowych.

Euro Bank - w nocy z piątku na sobotę, w godzinach 23.35-3.00, niemożliwe będzie korzystanie z serwisu eurobank online oraz z aplikacji mobilnej.

Bank Pocztowy - w piątek od godziny 20.00 do soboty do godziny 18.00 niedostępna będzie bankowość internetowa. Podobnie może być w sobotę w godzinach 23.00-23.30. Z kolei w niedzielę, w godzinach 7.00-13.00 niedostępna będzie usługa 3DSecure. Niedostępne będą wpłaty i wypłaty w placówkach banku i Poczty Polskiej.

ZOBACZ TEŻ: Wyciek danych z polskiego banku 

Zagłosuj

Z usług którego banku korzystasz?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze