Pół miliona wyświetleń to nie przypadek. Maturzyści podbili sieć [WIDEO]

Magdalena Barszczak
31.01.2018  14:27
Walc ze studniówki podbił internet. Zobacz maturzystów w akcji
Walc ze studniówki podbił internet. Zobacz maturzystów w akcji Fot: Youtube.com/IVLOim.StanisławaStaszicawBiałejPodlaskiej

Internauci są pod wrażeniem.

Studniówka to jeden z najważniejszych dni w życiu młodego człowieka. Udowadniają to uczniowie IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej. Jak można zobaczyć na poniższym filmie, bal przed maturą w ich wykonaniu jest szczególnie wyjątkowy. Pokaz zachwycił nie tylko kadrę szkoły i rodziców, ale i internautów. 

W tym roku zatańczyli do piosenki "Perfect" brytyjskiego wokalisty Eda Sheerana. Wideo w serwisie YouTube zostało już wyświetlone prawie pół miliona razy. I to jeszcze nie koniec. 

studniówka-walc

Internauci są zachwyceni wykonaniem i choreografiąCoś pięknego, No przecież, to Staszic! - można przeczytać w komentarzach na profilu IV LO.

Podziwiam, u mnie to niektórzy mają problem z polonezem - napisała Aleksandra.

Wspaniałe, oprócz pięknej piosenki i tańca jest to, że panny mają długie sukienki w tym samym kolorze! - skomentowała Liz.

Cudnie wszyscy czują rytm. Piękna piosenka i piękni uczniowie - dodała Dominika.

Wow, wow, wow. Wielkie brawa dla tancerzy i choreografa - rzuciła Dominika.

Jak informuje dziennikwschodni.pl, to już tradycja, że maturzyści oprócz poloneza prezentują również walca. Autorką tegorocznej choreografii jest Aneta Pszczoła-Dołęzka

Jesteśmy pod wrażeniem!

Zobacz występ maturzystów z liceum w Białej Podlaskiej:

Zagłosuj

Podoba ci się występ maturzystów z Białej Podlaskiej?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze