Przedszkolanki urządzały walki dzieci. Brutalne WIDEO w sieci

Wojciech Kozicki
02.11.2018  11:31
Przedszkolanki urządzały walki dzieci w przedszkolu - bruytal
Przedszkolanki urządzały walki dzieci w przedszkolu - bruytal Fot: youtube.com/6abc Acition News

Zabawy dzieci w przedszkolu nie zawszą są bezpieczne. Okazało się, że przedszkolanki urządziły walki dzieci jak w MMA. Szokujące wideo trafiło do internetu. Przedszkolanki staną przed sądem za "zabawy i sposób na rozładowanie stresu"?

Skandal w przedszkolu Adventure Learning Center w St. Louis w Missouri. Przedszkolanki Mickala Guliford i Tena Dailey zostały pozwane, ponieważ miały zlecić kilku chłopcom, by pobili 4-letniego syna Nicole Merseal. Tłumaczą się, że dzieci się nudziły, więc była to forma zabawy i sposób na odreagowanie stresu.

Skandal w przedszkolu

Jak podaje 6abc Acition News, do incydentu doszło w 2016 roku i przedszkolanki zostały zwolnione z pracy. Wówczas prokuratura nie postawiła im zarzutów. Teraz przed sądem chce je postawić Merseal. Uważa, że jej syn cierpi z powodu traumy.

On nadal nie rozumie dlaczego został pobity i dlaczego zaatakowali go jego najlepsi przyjaciele. To wszystko stało się w jego czwarte urodziny – z płaczem mówi Merseal. (youtube.com/6abc Acition News)

Szokujące wideo z bójki trafiło do internetu. Jedno z dzieci nagrało zajście iPadem. Kamery monitoringu zarejestrowały ponad 30 minut walk. Przedszkolanki miały dopingować dzieci do bijatyk.

ZOBACZ TEŻ: 8-latka pobiła się z bandytami. "Jeszcze ich dorwę" [WIDEO]

Szokujące walki w przedszkolu:

Przeczytaj więcej
Komentarze