KSW 43 i najważniejsze informacje. Będzie darmowa transmisja

Wojciech Kozicki
11.04.2018  15:05
KSW 43 informacje
KSW 43 informacje Fot: Youtube.com/KSW

Lista walk zapowiada się imponująco. Czy będzie też walka o bilety?

Gala KSW 43 coraz bliżej. Odbędzie się 14 kwietnia we Wrocławiu w Hali Stulecia. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 19:00. Koniec gali przewidziano na kilka minut po północy.

Jacy zawodnicy na KSW 43? Kto walczy?

Wiadomo kto będzie się bił. Jak podaje sport.onet.pl, w sieci dostępna jest karta walk, także tych o pas. Oto lista zawodników. Zmierzą się ze sobą Damian Janikowski i Yannick Bahati, Michał Andryszak i Philip de Freis, Robert Soldić i Dricus Du Plessis, Michał Michalski i David Zawada, Łukasz "Sasza" Chlewicki i Norman Parke, Artur Sowiński i Salahdine Parnasse, Kamil Selwa i Antun Racić oraz Maciej Kazieczko i Maciej Kaliciński. Odbyli już trening medialny w KSW Cross Fight Gym.

KSW 43 – cena biletów

Bilety na KSW 43 można kupić na stronie ebilet.pl. Ceny wejściówek zaczynają się od 90 złotych (trybuny). Dostępne są również Bilety Elite VIP, które zapewniają liczne dodatki. Za najdroższe bilety trzeba zapłacić ponad 1000 złotych.

KSW 43 – transmisja i gdzie oglądać

Jeśli kogoś przeraża cena biletów na KSW 43 albo nie może z innych powodów pojawić się we Wrocławiu, obejrzy walki w domu. Darmowa transmisja na Polsacie rozpocznie o godzinie 20:05. Nie trzeba będzie szukać streamów w internecie i płatnych transmisji.

Jeśli jednak ktoś chce oglądać walki KSW w internecie za pieniądze, otrzyma taką możliwość w formie PPV (pay-per-view). Jak podaje eska.pl, transmisja live online w cenie 7 zł będzie udostępniona na Ipla TV oraz KSW TV.

Zasady KSW

Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością i zapewne przyciągnie do Wrocławia mnóstwo fanów mieszanych sztuk walki i przemocy w oktagonie. Warto więc wcześniej sprawdzić jak dojechać do Hali Stulecia, jak ominąć korki i gdzie zaparkować.

Jeśli ktoś nie interesował się takim sportem, a chciałby zgłębić jego tajniki, powinien odwiedzić oficjalną stronę federacji. Są tam opisane zasady KSW, techniki walki, kategorie wagowe, regulamin, itd. Warto też przypomnieć sobie historię walk KSW. Lista pojedynków oraz najlepsze walki są dostępne w internecie

Zobacz też: KSW 44. Penis Pudziana na plakacie?

KSW 43: David Zawada vs Michał Michalski – zapowiedź walki

Przeczytaj więcej
Komentarze