Warnke kontra Marsz Niepodległości. Ostra wypowiedź

Wojciech Kozicki
02.11.2018  12:39
Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke Fot: VIPHOTO/East News

Katarzyna Warnke („Kobiety mafii”, „Botoks”) powiedziała, czy podoba jej się Marsz Niepodległości 11 listopada. Jej wypowiedź może się niektórym wydać kontrowersyjna. Czy polski patriotyzm rzeczywiście jest „ponury”?

Marsz 11 listopada na stulecie niepodległości, to nie miejsce, gdzie w tym roku spotkacie Katarzynę Warnke. W wywiadzie dla „Pudelka” powiedziała, że nie lubi dużych skupisk ludzkich i omija „takie sytuacje”. Co więcej dodała, że każdego roku jest przerażona.

ZOBACZ TEŻ: Kasia Warnke nago na pokazie Zienia

Nie podobają mi się te marsze. Myślę, że to patriotyczne świętowanie w Polsce jest ponure. Zawsze mnie to przygnębia - powiedziała Katarzyna Warnke. (tv.pudelek.pl)

Dziennikarka przeprowadzając wywiad, zapytała aktorkę czy znajdzie jakiś sposób na świętowanie i czy uczci ten dzień w jakiś specjalny sposób. Gwiazda odpowiedziała, że „raczej nie”.

To nie pierwsza gwiazda w Polsce, która zdecydowała się na taką wypowiedź. Michał Malitowski („Taniec z gwiazdami”, „World of dance”) powiedział, że nie jest patriotą. Takie idee określił jako „bzdurne”, a siebie nazywa obywatelem świata.

ZOBACZ TEŻ: 12 listopada- -dzień wolny od pracy?

Warnke i "Drunk history" na Comedy Central - Napoleon i historia Marii Walewskiej:

Katarzyna Warnke nago - seks w filmie "Ach śpij kochanie":

Kasia Warnke - kontrowersyjne zdjęcie i stylizacja
Kasia Warnke - kontrowersyjne zdjęcie i stylizacja Fot: VIPHOTO/East News
Przeczytaj więcej
Komentarze