"Amstaff moderca" zaatakował. Słynna warszawska kotka nie żyje

Wojciech Kozicki
27.08.2018  09:50
Warszawa antykwariat Troszkiewiczów kotka Coco amstaff agresywny pies
Warszawa antykwariat Troszkiewiczów kotka Coco amstaff agresywny pies Fot: East News/SEGHILANI, Facebook.com/Antykwariat Troszkiewiczów

Był bez smyczy i kagańca. 

Amstaff, atak agresywnego psa. Zabił w Warszawie w Śródmieściu.

Antykwariat Troszkiewiczów w Warszawie na ulicy Wspólnej jest znany m.in. z tego, że mieszkała w nim kotka Coco. Na Facebooku antykwariatu pojawiła się jednak smutna wiadomość. Coco nie żyje. 

Ale afera o kota. Będzie następny - uważa Kasia. (Facebook.com/Planeta FM)

Psia natura to ganianie kota, a kot ma uciekać - skomentował Olo Lolo. (Facebook.com/Planeta FM)

Pies zjadł kota. Na serio to takie niesamowite? - pyta Artur. (Facebook.com/Planeta FM)

Z ogromnym bólem i smutkiem informujemy naszych przyjaciół i klientów Antykwariatu, którzy znali naszą kotkę Coco od blisko 16 lat, że już jej z nami nie ma – napisano na Facebooku antykwariatu.

Amstaff zabił

Z wpisu można dowiedzieć się, że amstaff był prowadzony bez smyczy i kagańca. Agresywny pies wyciągnął kotkę z antykwariatu na Wspólnej. Co prawda na miejscu zjawiła się straż miejska, ale właściciel psa został jedynie spisany. Właściciele antykwariatu zapewniają, że postarają się, by został ukarany. Zostało już złożone zawiadomienie na policję.

Internauci we komentarzach współczują właścicielom antykwariatu straty zwierzęcia. Niektórzy zarzucają im jednak brak odpowiedniej opieki nad kotem. Część osób twierdzi, że pies jest niewinny, a wszystko to wina jego opiekuna. Pojawiły się także osoby, które wręcz chwalą zachowanie psa.

I bardzo dobrze, taka jest natura. Kota też na smycz trzeba było - napisał Sławek. (Facebook.com/Planeta FM)

Pitbull z Nowego Sącza

To nie pierwszy taki przypadek w Polsce. W 2018 roku pisaliśmy o pitbullu z Nowego Sącza [WIDEO], który zagryzł innego psa. Właścicielka zabitego zwierzęcia zasłoniła go własnym ciałem. Najbardziej szokuje jednak reakcja policji i właściciela morderczej bestii.

ZOBACZ TEŻ: Psy mądrzejsze od kotów? Zagadka rozwiązana

Zagłosuj

Czy pitbulle powinny być w Polsce zakazane?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze