Dostał padaczki, ona odprawiła "egzorcyzmy". Trafi do więzienia? [WIDEO]

Wojciech Kozicki
29.08.2018  15:18
warszawa epilepsja padaczka truskawki patelnia.
warszawa epilepsja padaczka truskawki patelnia. Fot: Facebook.com/Grzeszne Religie

„Demoniczna manifestacja” i wypędzanie diabła w centrum miasta.

Egzorcyzmy i wypędzanie szatana? W sieci pojawiło się szokujące nagranie. Jak podaje „Super Express”, w Warszawie mężczyzna dostał ataku epilepsji. Upadł na ziemię na truskawki, dostał drgawek i stracił przytomność.

Internauci zwrócili jednak uwagę, że do zdarzenia doszło w Legionowie. Potwierdza to gazetapowiatowa.pl. Mężczyzna dostał ataku padaczki pod Błękitnym Centrum.

Opętanie przez szatana czy epilepsja?

Potrzebna była interwencja medyczna. Na miejscu byli strażnicy miejscy, którzy próbowali pomóc choremu. Pojawiła się również kobieta, która dziwnymi modlitwami zaczęła wypędzać szatana z mężczyzny. Wszystko filmował jej znajomy. Powiedziała, że to „demoniczna manifestacja”.

Wezwaliśmy do tych dziwnie zachowujących się osób patrol policji. Mundurowi ich wylegitymowali, zaś my kontynuowaliśmy udzielanie pomocy mężczyźnie, który dostał ataku padaczki - powiedział wiceszef Straży Miejskiej w Legionowie. (gazetapowiatowa.pl)

Świadectwo, Chrystus i odnalezienie przez Boga

W sieci pojawiło się wideo z tą samą kobietą, na którym publicznie wyznaje, że była narkomanką i bił ją narzeczony, wyrządzała krzywdę innymi. ale w jej życiu zjawił się Jezus Chrystus i wszystko naprawił. To właśnie na tym filmie widać moment, gdy mężczyzna upadł w truskawki. Bohaterka nagrania twierdzi, że to mogło mieć związek ze świadectwem, które akurat głosiła.

Zdaniem internautów swoim zachowaniem utrudniała akcję ratunkową. Nie zostawili na dziewczynie odprawiającej „egzorcyzmy” suchej nitki.

To nie jest śmieszne. Zamiast wezwać pogotowie, to robią czary mary – oburzyła się Emilia. (Facebook.com/Grzeszne Religie)

O kur*a, jaki ciemnogród. Wstyd mi, że muszę żyć w takim kraju – uważa Łukasz. (Facebook.com/Grzeszne Religie)

Ten demon co go opętał, to epilepsja. Ten naród coraz bardziej durnieje przez nauki darmozjadów w czarnych kieckach – twierdzi Marcin. (Facebook.com/Grzeszne Religie)

Internauci nie tylko krytykują młodą kobietę. Wrzucają do sieci instrukcje jak radzić sobie w przypadku ataku padaczki.

AKTUALIZACJA [30.08.2018]

Duet samozwańczych „duchownych” będzie miał kłopoty. Jak podaje onet.pl, Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zawiadomił prokuraturę o popełnieniu przestępstwa. „Ewangelizatorom” zarzucono popełnienie przestępstwa: nieudzielenie pomocy medycznej  osoby znajdującej się w stanie zagrożenia zdrowia i utrudnianie udzielenia  pomocy przedmedycznej. Samozwańcza egzorcystka może trafić do więzienia nawet na 3 lata.

ZOBACZ TEŻ: List opętanej zakonnicy. Zagadka rozwikłana po latach

Zagłosuj

Czy wierzysz w życie po śmierci?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze