Pyton złapany w Warszawie. Akcja Straży Miejskiej

Wojciech Kozicki
10.09.2018  22:07
Pyton Warszawa Ursynów
Pyton Warszawa Ursynów Fot: Strazmiejska.waw.pl

Niebezpieczny wąż znaleziony na Ursynowie.

Warszawa. Pyton złapany. To jednak nie legendarny pyton tygrysi znad Wisły, a pyton królewski. Do akcji wkroczyła Straż Miejska z Warszawy i niebezpieczny wąż został złapany.

Wąż w Warszawie

Wylinka węża została znaleziona nad Wisłą i miała kilka metrów długości. Tymczasem wąż schwytany na Ursynowie miał prawie metr. Złapał go Ekopatrol na ulicy Nowoursynowskiej. Gad ukrywał się pod samochodami. Wcześniej zauważyła go ochrona na strzeżonym osiedlu.

Ochrona strzeżonego osiedla znalazła gada, który spokojnie „odpoczywał” zwinięty w kłębek pod jednym z zaparkowanych aut - informuje stołeczna straż miejska na swojej stronie internetowej.

Pyton przeżył i trafił do ośrodka CITES przy zoo w Warszawie. Jest w dobrym stanie. Straż Miejska na swojej stronie napisała, że prawdopodobnie celowo pozbył się go hodowca.

Pyton znad Wisły

Wąż z Ursynowa nie może mierzyć się z legendą jaką jest pyton tygrysi znad Wisły. Szukał go nawet detektyw Krzysztof Rutkowski, wizje na jego temat miał jasnowidz Jackowski. Podobno brał udział w sesji erotycznej i zjadał nadwiślańskie bobry. Mówiono o nim w zagranicznych mediach, która nadały mu przydomek Bertha.

ZOBACZ TEŻ: Wyjęli kobietę z brzucha węża [WIDEO +18]

Zagłosuj

Czy uważasz, że pyton grasujący nad Wisłą faktycznie istnieje?

Liczba głosów:

Pyton Warszawa Ursynów
Pyton Warszawa Ursynów Fot: strazmiejska.waw.pl
Przeczytaj więcej
Komentarze