Węgrowska tłumaczy się z playbacku w TVN. "Nie wierzycie w nasz talent?"

Wojciech Kozicki
09.10.2018  12:12
Węgrowska i Zamara  - playback w TVN
Węgrowska i Zamara - playback w TVN Fot: Youtube.com/tvnpl

Iwona Węgrowska i Dominika Zamara zaśpiewały w „Dzień Dobry TVN”. Występ, a raczej playback, przeszedł już do historii. Wokalistka-celebrytka wyjaśniła, co tak naprawdę się wydarzyło.

Iwona Węgrowska najwyraźniej nie była przygotowana na takie reakcje. Komentarze po wykonaniu „Con le ali del tempo” ją zaskoczyły. Opublikowała wyjaśnienie na Facebooku, dlaczego wyszło jak wyszło… albo raczej „nie wyszło”. Jednak telewizja TVN napisała w tytule wideo, że to wielki powrót Węgrowskiej na scenę.

ZOBACZ TEŻ: Iwona Węgrowska i playback w TVN. Ostre komentarze w sieci - "Żenadometr wyjeb*ło"

Węgrowska twierdzi, że jest wstrząśnięta krytyką, która ją „powaliła”. Potrzebowała kilku dni, by dojść do siebie, Przyznała również, że z Zamarą nie śpiewały na żywo. Opublikowała także przeprosiny.

Czyż nie wierzycie w nasz talent? Człowiek idzie do programu, by zaprezentować utwór, a tu taki hejt. Skąd to się bierze? – pyta Iwona Węgrowska na swoim Facebooku.

Zwróciła uwagę, że utwór rzeczywiście puszczono w wersji studyjnej. Jednak nagrała go właśnie ona z Dominiką Zamarą. Dodatkowo, Węgrowska miała zapalenie płuc, a Zamara była zmęczona po podróży z Kanady.

Wiecie Państwo co? Liczyłam na wsparcie od Was i to duże. Że wszyscy zobaczą, usłyszą nawet ci, którzy mnie pogrzebali jako wokalistkę i powiedzą wow! Bo to wielka sztuka tak śpiewać. Chyba nie muszę tego podkreślać – komentuje swój występ Węgrowska na Facebooku.

Najgorszy playback w historii?

Zarzuca krytykującym ją osobom, że zrobiły z jej występu komedię. Twierdzi, że zależało im na autentyczności. Jej zdaniem nie ma świecie artysty, który chociaż raz nie śpiewał z playbacku. Nie zgadza się z internautami, którzy twierdzą, że jest jak Siostry Godlewskie.

Włoskie media zachwycone, czeka nas trasa za granicami Polski i oczywiście moja ukochana Polska, bez której nie mogę żyć. Wyjątkowy koncert dla gości i mediów już wkrótce w Sali Kongresowej. Proszę o wsparcie, a nie hejt. Powinniśmy się cieszyć a nie zazdrościć. Jesteśmy Wasze i Was potrzebujemy  - napisała Węgrowska na swoim Facebooku.

Niezależnie od wyjaśnień i przeprosin, playback w telewizji śniadaniowej to już hit internetu. Konkurencją dla niego może być tylko Angelika Fajcht z odwróconą gitarą. No ale zbliżają się święta, więc może siostry Godlewskie zaprezentują kolejną kolędę.

ZOBACZ TEŻ: Siostry Godlewskie do prokuratury? Godło Polski i golizna

Węgrowska i Zamara - playback w "Dzień Dobry TVN":

Dominika Zamara śpiewa:

Iwona Węgrowska i Feel - "Pokonaj siebie"

Przeczytaj więcej
Komentarze