Wjechała samochodem w dom. Wszystko przez torebkę

Wojciech Kozicki
29.06.2018  14:02
ypadek samochodowy zderzenie kolizja opel
ypadek samochodowy zderzenie kolizja opel Fot: Policja.gov.pl

Przebiła oplem ścianę. Czeka ją kara.

Wypadek drogowy i kolizja z budynkiem. Samochód wjechał w dom w miejscowości Grabów Nowy. Jak poinformowała mazowiecka policja, 29-latka prowadziła auto (opel) w powiecie kozienickim. O 8:30 wjechała w budynek mieszkalny i wbiła się w jego ścianę. Przyczyna wypadku jest zaskakująca.

Samochód i zderzenie

Okazało się, że kobieta podczas jazdy przeglądała torebkę. Schyliła się, a samochód gwałtownie zjechał na pobocze. Kierująca pojazdem wpadła w panikę i zaczęła wykonywać nerwowe manewry. W końcu utraciła panowanie nad pojazdem, przemknęła przez pole z żytem i staranowała ogrodzenie. Zaparkowała w domu. Na szczęście nikogo w nim nie było. Jej również nic się nie stało.

ZOBACZ TEŻ: Najdroższy wypadek samochodowy na świecie

Jak napisała mł. asp. Ilona Tarczyńska, przeprowadzenie badanie alkomatem. Okazało się, że sprawczyni wypadku była trzeźwa, więc otrzymała jedynie mandat i punkty karne. Policja apeluje, by za kierownicą skoncentrować się na jeździe i nie używać telefonów, ani nie przeszukiwać torebek

To nie pierwszy taki przypadek w Polsce. Jak podaje serwis nowiny24.pl, do podobnego wypadku doszło w Krośnie na ulicy Konopnickiej. 53-letnia kobieta zjechała na przeciwny pas ruchu i wbiła się hondą w budynek mieszkalny. Zabrano jej prawo jazdy.

ZOBACZ TEŻ: Kierowca streamował i zabił 9 osób. Nagrał swój ostatni krzyk

Zagłosuj

Używasz telefonu komórkowego podczas jazdy?

Liczba głosów:

mazowieckie wypadek samochód opel kolizja foto
mazowieckie wypadek samochód opel kolizja foto Fot: Policja.gov.pl
Przeczytaj więcej
Komentarze