Wodzianka zdradza sekrety Rutkowskiego. "Sceny samobójcze, piekło"

Wojciech Kozicki
22.11.2018  10:23
Krzysztof Rutkowski i Wodzianka Zasiewska - czy był romans?  nowe informacje
Krzysztof Rutkowski i Wodzianka Zasiewska - czy był romans? nowe informacje Fot: PRZEMYSLAW GRAF/REPORTER/East News, TRICOLORS

Dominika Zasiewska, czyli Wodzianka z talk show Kuby Wojewódzkiego i Krzysztof Rutkowski – czy był romans? Okazuje się, że były detektyw jednak czuł coś więcej do telewizyjnej nosiwody. Tak przynajmniej wynika z wywiadu, którego udzieliła.

Czy „detektyw” Rutkowski miał romans z Wodzianką? Przecież wkrótce miał wziąć ślub z Mają Plich. Zaprzeczał w mediach, ale Zasiewska opublikowała kontrowersyjne zdjęcia na Instagramie. Teraz udzieliła wywiadu „Wirtualnej Polsce”, w którym opowiedziała o swojej relacji z popularnym „poszukiwaczem pytona”.

Wyznała, że poznali się przed restauracją, gdzie „detektyw” zajął jej miejsce. Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie – zaproszenie na wino, kilkudniowy wyjazd. Nazwała Rutkowskiego „cygańską policją” i przyznała, że bardzo się w nim zakochała.

Rutkowski i kobiety

Co pociąga kobiety w Rutkowskim? Wodzianka zdradziła ten sekret.

Jest generalnie fajnym facetem, opiekuńczym, który gotuje, pierze, sprząta. Jest też fajny do spędzania czasu, wesoły, zabawny, błyskotliwy. Ja wiem, że on jest przaśny i taki przypałowy lekko – powiedziała Zasiewska. ( pudelek.pl)

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich

Okazało się, że nie wiedziała o tym, że Rutkowski jest w związku. Miał jej jednak obiecać, że ożeni się z nią i zostawi Maję Plich, a jego obecny związek to medialna fikcja i gospodarcza, bo jeden z jego podmiotów ma być zapisany na narzeczoną. Zdradziła też ich sekret – Rutkowski i Plich nie mieszkają razem. Dodała także, że „detektyw” ma dziecko na które płaci alimenty, ale zrzekł się ojcostwa.

Maja się zaczęła dowiadywać o tym, zaczęły się awantury, sceny samobójcze. Tam w ogóle jest piekło, co oni wyprawiają. Dostajesz telefon, że wysiadła z samochodu, grozi, że pozabija dzieci… no nie wygląda to ciekawie – zdradziła Wodzianka. (pudelek.pl)

Zasiewska twierdzi, że zakończyła relację, bo „coś było nie tak”. Od początku mieli być ze sobą blisko, ale Rutkowski „ją cholernie oszukał”. Nie chciała jednak, by „detektyw” promował się jej nazwiskiem.

ZOBACZ TEŻ: Rutkowski usłyszał wyrok za udawanie detektywa

Krzysztof Rutkowski - fryzura
Krzysztof Rutkowski - fryzura Fot: East News/PRZEMYSLAW GRAF/REPORTER
Przeczytaj więcej
Komentarze